Wampir w ogrodzie
powrót do forum 1 sezonu

Wampirzyca ubierająca się w męskie ciuchy, zachowująca się jak prosty chłop i romansująca z innymi żeńskimi przedstawicielkami swojego gatunku (sceny z balu) jak i samą główną bohaterką. Czyli Netflix niczym nowym nie zaskoczył, a nawet niczego nie robi sobie z utraty ponad 30% abonamentów w ostatnich miesiącach.

ocenił(a) serial na 8
Efbian

Według mnie warto obejrzeć. Ciekawe anime. Wątek homoseksualizmu w tych czasach chyba nie powinien już nikomu przeszkadzać. Nie kierujcie się opinią wyżej bo serial wart obejrzenia.

ocenił(a) serial na 7
sabina097

Potwierdzam @sabina097

ocenił(a) serial na 7
Efbian

sory ale ocena (1) za gatunek (yuri) to szczyt ignoracji. Zenujacy jestes, nara

ocenił(a) serial na 1
Jxmc

Ocena 7 za 5 odcinkową produkcję z beznadziejnym zakończeniem to szczyt ignorancji, także niezbyt mnie obchodzi to, że lubisz homo propagandę. "nara"

ocenił(a) serial na 8
Efbian

Ty jesteś głupi czy tylko udajesz? Serial idealny nie jest, ma sporo wad, ale akurat wątek homoseksualny nie jest jedną z nich. To jedna z niewielu produkcji Netflixa, gdzie tego typu motyw został wpleciony bardzo starannie, nie ma się wrażenia nachalności, jest pięknie i subtelnie. A "transseksualna wampirzyca"? Czy ty w ogóle wiesz co piszesz? Obejrzałeś cały sezon czy tylko pół pierwszego odcinka? Bo wampirzyca jest jak najbardziej kobieca i ubiera się jak najbardziej kobieco (cokolwiek to według ciebie oznacza). No chyba, że np. taka Angelina Joli w roli Larry Croft też była kobietą transseksualną, skoro miała czelność nosić spodnie? Polityka Netflixa może się podobać lub nie, ale my tu podobno oceniamy filmy, nie wytwórnie czy platformy ;) Mi się serial podobał i z pewnością polecam.

ocenił(a) serial na 1
DzieckoStarszejKrwi

Zawsze jak się z kimś nie zgadzasz to od razu przechodzisz do ad personam? ;) Z tego powodu daruję sobie jakąkolwiek próbę podjęcia dyskusji, bo ta konwersacja uwłacza mojej inteligencji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones