PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685437}

The Heirs

Wang-gwan-eul sseu-ryeo-neun-ja, geu-moo-ge-reul gyeon-dyeo-ra - sang-sok-ja-deul
7,5 2 486
ocen
7,5 10 1 2486
Wang gwan eul sseu ryeo neun ja, geu moo ge reul gyeon dyeo ra sang sok ja deul
powrót do forum serialu Wang-gwan-eul sseu-ryeo-neun-ja, geu-moo-ge-reul gyeon-dyeo-ra - sang-sok-ja-deul

Właśnie skończyłam oglądać i banan nie schodzi mi z twarzy. Dużo czytałam, że drama zdobyła
popularność tylko dzięki dobrej promocji i poupychanych gwiazdach. Dałam jej 9\10 za fabułę i
świetnie dobrane postaci tylko moim zdaniem jedynym minusem jest gra aktorska Shin-hye Park,
która jak dla mnie była często drewniana i wymuszona, ale no cóż nie można mieć wszystkiego.

ocenił(a) serial na 5
ModnisiaXd63

Ta drama została obejrzana przez większość (w tym też mnie) tylko i wyłącznie ze względu na Lee Min Ho. Nie zgadzam się z tobą, że Park Shin Hye to najsłabszy punkt tej dramy. Uważam ją za bardzo dobrą aktorkę, choć w scenach z pocałunkami faktycznie wieje trochę nudą.

Minusami tego serialu są moim zdaniem:
- fabuła - zbyyyyt absurdalna, moim zdaniem.
- główny bohater - zawsze oglądając dramy byłam oczarowana głównym bohaterem. Jednak nie tym razem. Bardziej ciekawy był dla mnie Choi Jeong Do. Jak dla mnie Kim Tan był śmieszny. Nie wiem czy dlatego, że chodził ciągle w tych swoich sweterkach, czy dlatego, że prawie ciągle miał limo pod okiem czy też dlatego, iż po prostu Lee Min Ho wydawał mi się za stary do tej roli

Jedynymi plusami są bohaterowie poboczni.

Myślę, iż twoja ocena dla tego serialu jest zbyt zawyżona. Naprawdę nie ma sensu oceniać czegoś wysoko tylko i wyłącznie dla ulubionego aktora.

ocenił(a) serial na 6
grubcia93

Zgadzam się z tym co napisałaś, oprócz tego ostatniego, bo w sumie każdy ma inny gust i jej po prostu się ta drama podobała. :)

ocenił(a) serial na 6
ModnisiaXd63

Mi ta drama za bardzo jednak przypomina "Boys over flowers". Co prawda i fabuła i postacie bardziej stonowane i nieco dojrzalsze, ale jednak podobieństw było mnóstwo. Jedynym naprawdę oryginalnym i jasnym punktem jest postać Yeong-do.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones