Weird City (2019)
Weird City: Sezon 1 Weird City Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Weird City (2019)

The One

7,4 57
ocen
7,4 10 1 57
Weird City
powrót do forum s1e1

Tragiczny odcinek zniechęcający do dalszego oglądania serialu. Nachalna propaganda z klimatów LGBT. Nawet nie bawią się w subtelności. Niestety to zmora naszych czasów że na siłę w filmach i serialach musi być jakiś pozytywny gej, lesbijka, feministka czy czarnoskóry. Prym wiedzie w tym oczywiście Netflix ale widzę że YouTube Premium, HBO GO, Disney Plus czy Amazon Prime starają się nie pozostawać w tyle. W przystępny sposób problem ludzi z odmienną orientacją seksualną pokazał film Filadelfia z Tomem Hanksem i ten film dało się oglądać z przyjemnością. Obecnie wciskane jest to w sposób sztuczny i na siłę niemal do każdego filmu i serialu. To już robi się męczące.

Mike_1980

zgadzam sie co do Filadelfii i ogolnie caloksztaltu twojej wypowiedzi

Nyarl

W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku popularne w kinematografii były filmy o związkach seksualnych dorosłych 30-letnich facetów z 11-16-letnimi dziewczynkami ale ludziom się przejadło i znudziło bo przestało być kontrowersyjne więc wprowadzono wątki LGBT. Aż boję się pomyśleć co będzie promowane jako coś pozytywnego kiedy znudzi się wątek LGBT. Kazirodztwo? Zoofilia?Nekrofilia? Gdzie to się skończy? Liczy się tylko zysk a nie etyka czy mądre przesłanie.

Mike_1980

Tylko że LGBT odnosi się do odmiennej orientacji psychoseksualnej i tożsamości płciowej więc czegoś co przez medycynę uznawane za kompletnie normalne. A wymienione powyżej parafilie to już zaburzenia preferencji seksualnych czyli sytuacje nieuznawane za etyczne. Nie można zrównywać jednego z drugim nawet jeśli cechuje cię brak tolerancyjności

Dominik_KB

Widzę że niezbyt uważnie czytał Pan mój pierwszy post o Tomie Henksie i filmie Filadelfia. :( Po pierwsze dzisiejszy biznes-(korporacje i koncerny) najpierw kreuje potrzebę a potem oferuje jej zaspokojenie. Wiadomo, że ludzie LGBT są skrajnie konsumpcyjni, więc kreuje się osobne usługi i towary dla LGBT. Z tego samego powodu dyskryminuje się chrześcijan i tradycyjne monogamiczne rodziny. Tradycyjna rodzina chrześcijańska nie jest tak nastawiona na konsumpcję jak single czy homoseksualiści więc powinno się ją rozbijać jako przeszkodę dla maksymalizacji zysków. Po drugie, rozbicie tradycyjnego społeczeństwa, zniszczenie moralności chrześcijańskiej prowadzi do ogłupiania społeczeństwa, a głupim społeczeństwem łatwiej jest zarządzać i sprzedawać mu (najlepiej na kredyt) coraz to nowe dobra. Kapitalizm, w obecnej formie, ma do zaoferowania społeczeństwom jedynie hasło "Work - Buy - Consume - Die". Chodzi o maksymalizację zysków bo w nieskrępowanym etyką chrześcijańską kapitalizmie liczy się tylko zysk bo jak mówi Pismo Święte "korzeniem wszelkiego zła jest miłość do pieniędzy"-1Tym 6,10. Pewnie nawet są świadomi że deprawując młodych ludzi przez promowanie hedonizmu i rozwiązłości seksualnej (nawet tej heteroseksualnej) przyczyniają się do upadku Cywilizacji Zachodniej i niżu demograficznego ale liczy się tylko zysk. Wolny rynek pozbawiony wszelkich hamulców etycznych prowadzi do tego co widzimy w naszej kulturze masowej. Niektórzy obwiniają za obecny stan rzeczy jeszcze tak zwaną lewicową Szkołę Frankfurcką (Gramsci i jego banda). Słyszał Pan o tym? Przykładowo promowanie aborcji w filmach też się opłaca bo firmy zajmujące się zabijaniem dzieci dają producentom filmowym kasę na promocje aborcji bo aborcyjny biznes przynosi wielomiliardowe zyski klinikom aborcyjnym. Społeczeństwo pozbawione surowej chrześcijańskiej etyki będzie bardziej chciwe, egoistyczne i cielesne a konserwatywne chrześcijaństwo uczy pokory i wstrzemięźliwości a na tym nie da się zarobić. I nie mam nic przeciwko homoseksualistom jeśli nie afiszują publicznie się ze swoją orientacją i uprawiają swój seks w zaciszu domowym. Mam nawet kolegę geja który zgodziłby się z większością tego co napisałem. Nie podobają mi się natomiast roznegliżowane i wyuzdane skrajnie lewicowe parady LGBT które mogą oglądać dzieci i młodzież.

Mike_1980

Co za brednie fanatyka religijnego. Co to moralność chrześcijańska? Co ma wierzenie w bożki, aniołki, diabełki, chochliki i inne ze społeczeństwem LGBT? Aborcja to nie zabijanie dzieci tylko płodów, zlepku komórek, które jeszcze nie tworzą człowieka, które nawet nie mają rozwiniętego mózgu - nie czują bólu. A Twój kolega gej zgodziłby się z Tobą, żeby mieć spokój i nie słuchać dalej tych pierdół. Mnie nie podoba się natomiast inwigilacja Twojego Kościółka, propaganada, ataki na mniejszości i nie tylko od zarania dziejów. Nie podoba mi się wciskanie na siłę Waszej wiary, indoktrynowanie w czasie niemowlęcym i przyjmowanie wbrew woli człowieka Waszej religii. Wy możecie robić propagandę, ale mniejszości seksualne już nie, albo inne religie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones