PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810757}
6,4 5 563
oceny
6,4 10 1 5563
White Lines
powrót do forum serialu White Lines

Gra aktorska, aktorzy, sceny, fabuła, wszystko to jak kino 3 kategorii z Afryki, dla mnie porażka, widzę netflix leci na tym że da język hiszpański, parę cyckow i kolorowe sceny i jakoś to będzie, dla mnie strata czasu

tweetykrk

Perfekcyjnie ujęte

tweetykrk

Dokładnie, nawet nie wiem jak skomentować to g****. Ale obejrzałam cały, bo przyjemnie było zawiesić oko na Boxerze ;)

tweetykrk

Brednie, najwidoczniej nie wyłapałeś koncepcji ogółu. Mi osobiście się white lines podobal, mimo, że nie stawiałem na nim zbyt dużych oczekiwań, to dosyć przyjemnie się go oglądało. Teraz już wiem, że przy wyborze filmów czy seriali, nie ma co się kierować opinią użytkowników filmweba. Zreszta i tak większość jara się takimi chłamami jak gra o tron, house of cards czy innym domem z papieru, tam to dopiero gra aktorska kuleje.

ocenił(a) serial na 8
hubertziemniak9

Zgadzam się z Tobą Hubert 100%. Ja to House of cards nie mogłam przebrnąć, Gra o tron to dramat po sezonie 5 nie wspominając już o grze aktorskiej..
White lines mnie wciągnął. (A powinno być na odwrót hehe)
Serial ogólnie nie jest dla każdego, trzeba czuć ten klimat typu : ostre imprezy, muzyka, DJ-e, Ibiza

ciekawe czy będzie kolejny sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones