PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810134}
7,5 1 572
oceny
7,5 10 1 1572
6,0 2
oceny krytyków
Who Is America
powrót do forum serialu Who Is America?

Demokraci dzielnie wciskają swoją propagandę tym razem wpychają ją głęboko przez gardło używając Sacha Baron Cohen który tym razem odgrywa żydowskiego agenta Mosadu. Najbardziej mnie ciekawi to że społeczeństwo USA i niestety jak widać Polsce też, doszło już do takiego poziomu zidiocenia że nie odróżnia już fikcji od rzeczywistość i traktuje ten program na poważnie a nie jako kolejny program rozrywkowy. Jak widać zresztą co wybory większość ludzi nie potrafi myśleć krytycznie i dochodzić do własnych wniosków, nie myślałem że jest aż tak źle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
facebuk666

czyli uwazasz, ze jesli nie ma mozliwosci aby źli ludzie przestali zaopatrzać się w broń, to dobrzy ludzie mają czekać biernie aż zostaną zaatakowani i mają nie mieć adekwatnego środka do obrony?

czyli uważasz, że jak ktoś cię napadnie w domu z pistoletem to zdążysz wyjąć z sejfu swoją broń żeby się obronić? czyli uważasz, że jak ktoś zacznie strzelać na ulicy czy w parku i wszyscy wyjmą pistoleciki to będziesz wiedział do kogo strzelać? poproszę o jakieś statystyki ile to osób się uratowało swoim pistolecikiem będąc napadniętym przez kogoś z pistolecikiem bo jedyne statystyki jakie znajduję to 300 strzelanin, 30 000 ludzi zabitych i kilka tysięcy zabitych lub postrzelonych dzieci bo tatuś nie schował pistolecika do sejfu...ISIS w europie to picki jakieś ze swoimi 200 zabitymi rocznie:))

użytkownik usunięty
facebuk666

Jest szansa, że w domu zdąży się usłyszeć hałas i przygotować. Na ulicy czy w parku jest szansa, że zareaguje się odpowiednio - z bronią trochę wzrasta szansa na przeżycie, a bez broni jest zerowa.

Pojawia się więc pytanie czyje życie jest ważniejsze - ludzi, którzy ucierpią w 'wypadku' z bronią czy ludzi bezbronnych w masowym ataku z bronią.
Ty obstawiasz, że tych pierwszych.

jest szansa też, że złodziej chcąc tylko telewizor gdy zobaczy , że wyjmujesz broń z szuflady ci ją zabierze i rozstrzela ci żonkę i dzieciaki co nie? jakoś nikt nie zastrzelił typa z las vegas który zabił 60 osób a 500 ranił, nikt nigdy nie zabił typa ze swojego pistolecika który zaczyna napieprzać z karabinu do ludzi, robi to policja albo sam se strzela w łeb. Podaj mi przykłady chociaż 3 że jest inaczej:) rambo nie istnieje, wiesz?

użytkownik usunięty
facebuk666

Nie pamietam miejsca, ale była głośna sprawa ze strzelaniną w kościele, gdzie spłoszono strzelca, gdy jakiś mieszkaniec mieszkający kawałek od kościoła przyleciał z bronią. Tamtego dnia nikt w kościele nie miał broni do obrony, choć była chyba legalna.
Fakt, może złodziej zabrać, ale jak mówisz, to nie rambo. Pewnie byłby mniej przeszkolony, bo trzeba trochę testów nazdawać, żeby obyć się z bronią.

Las Vegas jest nieadekwatne, ludzie nie byli w odpowiedniej pozycji do obrony.
Ogólnie odpowiadasz bardzo wymijająco, a moje pytanie było proste i uderzało raczej w meritum sprawy.

Ale ogólnie gdyby źli ludzie nie wchodzili w nielegalne posiadanie broni to mój głos byłby pierwszy za tym, aby dobrzy nie mogli zdobywać jej legalnie. Póki co liczy się zaś dla mnie obrona, a nie zdawanie się na los.

no ja jestem przeciw tak łatwemu dostępowi do broni a Ty nie...ale chyba przyznasz, że możliwość kupna karabinu m16 czy coś za 4000$ przez praktycznie każdego jest chora. Widziałem filmiki z napadu na sklep z bronią i pomyśl co 20 osób z takimi karabinami może zrobić w mieście - rozwalić tysiące osób zanim ich sprzątną, chore to jest. Dla mnie złudne bezpieczeństwo a dla firm sprzedających te karabiny jest to przychód 15 miliardów rocznie...serio chodzi im o Twoje bezpieczeństwo? Pozdrawiam

użytkownik usunięty
facebuk666

To to racja, też jestem przeciw łatwemu i szybkiemu dostępowi, i zdecydowanie przeciw dostępności do broni innych niż pistolety. Przemysł zbrojny to rzeczywiście istna patologia i siedzą w nim zwyczajni zbrodniarze. Pozdrawiam

facebuk666

Jesteś ograniczonym umysłowo kretynem z jakimiś kompleksami.

remi1982

won oglądać klan z matką u niej na kolanach cioto

facebuk666

Nie zwykłem wdawać się w dyskusje z osobami które mają problemy natury psychicznej. Także naszą wymianę zdań, uważam za zakończoną.

remi1982

Skoro chłopcze dyskusję czy wymianę zdań ze mną czy innymi ZACZYNASZ : "jesteś ograniczonym umysłowo kretynem z jakimiś kompleksami" a następnie piszesz, że "nie wdajesz się w dyskusje z osobami które mają problemy natury psychicznej" ale to ty pierwszy mnie tu obrażasz i do mnie piszesz, więc chyba ty masz te problemy ze łbem zakompleksiony kretynie, tak?
A przed "które" dawaj nieuku przecinek. A teraz won na klan

facebuk666

Ja cie nie obraziłem, tylko stwierdziłem fakt. Jesteś zakompleksionym typem bez życia, który tylko obrażając innych w sieci potrafi się dowartościować i czuć satysfakcje z tego faktu. Zapewne wujek ci do łóżka wchodził kiedy byleś mały i stąd twoje problemy. Albo to z tego powodu, że mama ci z 500+ rachunku za internet nie opłaciła, bo np wolała wydać na zapas tatry na cały miesiąc. Nie wiem. Nie mam pojęcia jak to tam u was w patologicznych rodzinach wygląda.

remi1982

Karm trola :)

PIXA_GOD

Lubie karmić trolle ;)

remi1982

To idź na kebsa i wsadź se go w dupę:) Biorąc pod uwagę to, że już sam nie wiesz co uważasz skoro dalej się tu produkujesz a wcześniej uważałeś tą dyskusję za zakończoną i pomijając to, że sam wędrujesz do moich wujków, stryjków, zięciów i szwagrów oraz to, że pierwszy rzucasz wyzwiskami w moją stronę stwierdzam, że to ty jesteś biednym umysłowo zakompleksionym (słusznie zresztą) trollem. Ja chociaż podałem jakieś statystyki odnośnie strzelanin o których kiedyś tu z kimś pisałem ale znienacka wskoczył taki troll jak ty, nazwał mnie trollem kretynem i że kończy dyskusję:) Skończyć to ty możesz ssać staremu a jak już skończysz to poobciągajcie sobie nawzajem ze swoim chłopakiem picka_god

facebuk666

Założyłeś Fake konto do trollowania :) i obrażania innych, założone dzisiaj :) na dodatek avatar niszcz kaczyzm to mówi wszystko z tym panem lepiej nie dyktować uciekł z pewnej instytucji :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PIXA_GOD

to ty tutaj jesteś najbardziej zindoktrynowany, piszesz o jakiś propagandach i myślisz, że jesteś ponad tym, a tak naprawdę jedyna rzecz, która ci się nie podoba to fakt, że program krytykuje taki, a nie inny pogląd, gdyby Cohen promował broń to pewnie 10/10 by poszło z samego faktu

jack19

Nie :) i tym się różnimy kolego

PIXA_GOD

A i do trolli :) w Polsce mamy ogólnodostępną bez zezwolenia do kupienia od ręki pistolety strzelby ect czarno-prochowe czyli to czym podbito Dziki zachód cena używanego modelu zaczyna się od 400 zł i takiej broni z kilkudziesięciu metrów można bez problemowo ustrzelić komuś głowę rękę ect. i jak widać nikt się w Polsce z tego powodu nie morduje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones