PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717472}

Wicedyrektorzy

Vice Principals
6,9 1 989
ocen
6,9 10 1 1989
Wicedyrektorzy
powrót do forum serialu Wicedyrektorzy

co tu się odjebało pod koniec to ciężko pojąć :D

siweq

bezapelacyjnie jeden z najlepszych seriali tego roku! Spokojnie - tak dostał, ze przezyje, nad sercem i pod watroba :P

ocenił(a) serial na 8
siweq

A przypadkiem koleś w masce to nie Lee Russell? ;)

frankowski

też tak myślę

frankowski

A nie Dascious, były mąż Dr Brown? ;)

frankowski

Mi wydawało się, że była to Belinda Brown

ocenił(a) serial na 6
SaintLuke

Na 100% to był Russell. Wszystko na to wskazuje. Wcześniejsza ich rozmowa, a potem to że był czymś zajęty jak był pożar. A to się przecież paliło długo.

Ten serial jest o rywalizacji wicedyrektorów. Oni na początku pierwszego sezonu zakopali topór wojenny aby zniszczyć wspólnego wroga. Udało się, więc zaczyna się walka między sobą. O tym będzie finałowy, drugi sezon.

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

Tak może jeszcze Russel podpalił sam sobie auto.

ocenił(a) serial na 7
MoszeUsz

Masz racje, to na pewno on. Szkoda bo fajnie im się układała współpraca.

MoszeUsz

Zwróć uwagę na sylwetkę tamtej osoby, przecież Russel to chuchro. Poza tym dlaczego miałby pozbywać się Gamby'ego, skoro został już dyrektorem. Co za różnica czy był nim sam czy z Gambym?

ocenił(a) serial na 6
SaintLuke

Przypomnij sobie pierwszy odcinek serialu, jak oni się nie nienawidzili. Było wyraźnie powiedziane że zakopują topór wojenny na czas wspólnego wroga.

MoszeUsz

Możliwe, że masz rację. Wszystko okaże się w drugim sezonie. Ja stawiam na Belindę, lub jej byłego męża.

ocenił(a) serial na 7
MoszeUsz

Z jeden strony w trakcie trwania serialu nawiązała się między nimi przyjaźń, więc z związku z tym nie obstawiałabym Russela, jednak z drugiej strony jak wiadomo jest on mendą, więc całkiem możliwe że teraz będzie chciał skasować Gamby'ego. Raczej nie sądzę by Russel był typem osoby, która będzie się dzielić władzą. Jednak z czy posunąłby się do zabójstwa/postrzelenia? Biorąc pod uwagę sylwetkę tej osoby, to na pewno odpada Belinda. Zresztą tak jak zauważyłeś, teraz gdy ją wykopali, to drugi sezon zapewne się będzie skupiał na bezpośredniej walce między Gambym a Russelem o stołek.
Jednakże pewna w 100% nie jestem pewna że był to Russel, wydaję mi się że mogłoby być to zbyt oczywiste i twórcy mogą chcieć nas nieco zaskoczyć i popłynę z wyobraźnią, ale może np. to być mąż Belindy (po wyjeździe wszystko mu powiedziała i teraz on się mści w jej imieniu) albo może kobita kogoś najęła, może to być to ta nauczycielka, co Gamby z nią urzędował albo ten nauczyciel historii...przekonamy się w drugim sezonie.

SaintLuke

odpowiedni ubiór, kamizelki mogły trochę zmienić Russella. Wczesniejsze jego zachowanie mogą na to wskazywac, przecież taka osoba jest zdolna do wszystkiego. Nie wykluczam jeszcze historyka, że on mógłby strzelić do Neala, a samochody podpalić Russell, a dla nieboznaków również swój.

SaintLuke

Odnośnie Twojego naiwnego pytania to musisz oglądać z większą uwagą:
1. Diarchia to tylko rozwiązanie tymczasowe.
2. W jednym z dialogów Russel zaczął forsować obraz Gamby'ego jako jedynego pomysłodawcy i wykonawcy planu zniszczenia Belindy - w jego główce wykiełkował nowy przewrotny pomysł jak pozbyć się konkurenta, który zapewne znajdzie rozwiązanie w drugim sezonie.

zagardlenie

Okaże się ;)

ocenił(a) serial na 8
MoszeUsz

Podejrzewam że postać w masce to Ray Liptrapp :-) Pewnie w drugim sezonie Neal będzie podejrzewał Russella i Belinda, a tu taka niespodzianka :-)

siweq

ja bym stawiał że to był ten drugi vice, nie ma innej mozliwości

ocenił(a) serial na 8
siweq

Ta końcówka rozjebała system chociaż może się okazać, że to był tylko sen ;) a poza tym dyrektorka była niższa więc:

SPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOILEER!!!!!!!!!!!!!:

1. To był tylko sen.
2. Strzelał drugi vice
3. Strzelał mąż dyrektorki(najmniej prawdopodobne).
4. Ciekawe co na to Bill Murray?
Szkoda, że trzeba tyle czekać na S02.

ocenił(a) serial na 6
Raczejj

Bill Murray na pewno nie. On miał tylko rolę w pierwszym odcinku. Cały serial kręcili na raz, więc gdyby Murray miał większą rolę to by o tym było wiadomo.

ocenił(a) serial na 8
MoszeUsz

Ale ja nie napisałem przecież, że strzelał. Chciałem tylko nawiązać do jego "grubej" roli w tym serialu ;)

ocenił(a) serial na 6
siweq

Moja lista podejrzanych jest niemiłosiernie długa:
- Russel
- Melinda lub ktoś wynajęty przez nią
- Dayshawn (mąż Melindy)
- Abbot ze względu na jej "zauroczenie" do ofiary
- Ray Liptrapp
- Amanda Snodgrass

siweq

Zna ktoś nute na koniec odcinka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones