PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764656}

Wieczna miłość

Kara Sevda
8,2 1 350
ocen
8,2 10 1 1350
Wieczna miłość
powrót do forum serialu Wieczna miłość

Kemal de fakto popelnil samobojstwo celowo, jednoczesnie bezmyslnie i bezsensu ladujac sie w kolejne pulapki tworzone przez Emira i bez konsekwentnej postawy mimo wiedzy ze chodzi o jego zabicie. Bezsensu bo Emir nie mial zamiaru mordowac Nihan wiec Kemal de fakto nikogo nie ratowal, byla tam przywiazana tylko zeby wpadl w pulapke i zginal, o zamiarach Emira doskonale zdawal sobie sprawe. A jeszcze kilka odcinkow wczesniej Kemal mowil ze nie bedzie gral jak Emir im zagra po czym w koncowcych odcinkach wlasnie tak sie dzieje, widac jednak limit odcinkow sie skonczyl i moze musieli serial szybciej zakonczyc.

Na koncu scenarzysci zapomnieli dopelnic historie ze nikim i niczym nie skrepowana Asu wychodzi ze szpitala psychiatrycznego i morduje Nihan, ku radosci(?) Nihan i biedzie/smutku jej dziecka.
Pomijam ze robiac to co robila Nihan na wzgorzu po uwolnieniu to ona by wysadzila siebie i Kemala, a nie wprowadzila na mine Emira, ale tez moze i o to jej chodzilo, nie wiadomo tez czemu Emir niby droga wracal w kontakcie z Kemalem kiedy tam mialo byc najwiecej min, a wczesniej szedl zupelnie inna bezpieczna droga, brak spojnosci i logiki.

powiazane: https://www.filmweb.pl/serial/Wieczna+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2015-764656/discussi on/odcinek+nadawany+28-08+tvp,3107313
https://www.filmweb.pl/serial/Wieczna+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2015-764656/discussi on/Po+pierwszym+sezonie,3067967

Alamar

Nie trzeba finału żeby postukać się w głowę ja do tej pory zastanawiam się dlaczego wszyscy lekceważyli Emira chociaż on im jak krowie na rowie mówił co zrobi generalnie niczego nie ukrywał wręcz chodził po stambule mówiąc ,zabije Kemala,jak Nihan odejdzie rozpocznie się piekło,Zeynep prosto w oczy mówił zabije ci brata ciebie nie chcę nie zrezygnuję z Nihan chcę tylko dziecka(poyraza), no to są jakies jaja uprzedził ich ,grzecznie poinformował co i komu zrobi i o ile do pewnego momentu mogli myśleć ,że to takie tam gadanie to chwila kiedy Emir podpala żywcem Kemala w domu Nihan wbiega tylko po nią ,wyciąga ją z budynku a ona ma czekać chyba tylko na to żeby Kemal udusił się od dymu albo spalił cudem ratuje go Hakan a oni 2 minuty później przechodzą nad tym do porządku dziennego nie ma problemu nikt nie wraca do sprawy no to jest żart?jakby mnie ktoś chciał żywcem spalić to chociaż trochę bym się przestraszyła a oni nic ,kolejno próba zabicia Nihan oprzez Asu tez nikt się nie przejmował, próba uduszenia Kemala w komorze ciśnień w następnej scenie wszyscy tańcują na ślubie nikt się nie przejmuje dalej lekceważą Emira więc finał był równie durny do konca myśleli chyba że Emir odpuści chociaż co odcinek od dnia rozwodu z Nihan coś odwalał rekord debilizmu ZEYNEP no nie ma takich głupich dziewczyn które idą jak baran na rzeź za facetem który nią poniewiera ,chce zabić jej brata kocha obsesyjnie inną kobietę i nawet nie stara się tego ukryć a ta pcha się na chama w ręce psychola ze swoją cenną ciążą którą go szantażuje zamiast chronić dziecko przed wariatem a jak poroniła to oczywiście winy w sobie nie widziała chociaż po trupach szła do piekła nie pojmuję tych postaci i tych idiotycznych sytuacji ile razy można nie zrozumieć że ktoś chce cię zabić jak już sto razy cudem uniknąłeś śmierci

marta490

Więc pole mnowe było równie głupie jak to możliwe ze udało im się w tak banalny sposób porwać Nihan przecież wiadomo było ,że to się stanie ona do dnia zlapania Emira nie powinna nawet z domu wychodzić ,i te negocjacje z Emirem w szpitalu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones