PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 336
ocen
7,1 10 1 180336
5,6 35
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Wiedziałem, że zamerykanizowanie Wieśka nie wyjdzie mu na dobre ale to co zobaczyłem to jest dramat.....zero klimatu, drętwe postacie, sztywne dialogi, naprawde trzeba miec talent zeby majac takie ksiazki i takie gry tak to zepsuc. Porównam to do ostatnich części gwiezdnych wojen - niby znana, lubiana czy wrecz uwielbiana marka a zepsuta przez ludzi ktorzy wogole tego nie czują. A wogole to Wiesiek miał biale wlosy a nie siwe.....reasumując - jest to kolejny nudny amerykanski serial fantasy jakich wiele a nie prawdziwy Wiedzmin osadzony w słowiańskich, mrocznych klimatach z odpowiednią muzyką....kwestie murzynów juz wogole pomijam, takie mamy czasy.....

tribal216

Mam takie same odczucie, spłycili to okropnie a wszechobecny plankton bije brawo i klaska uszami..

ocenił(a) serial na 10
lordazton

bo zrobili coś pierwszy raz z czegoś polskiego :D

tribal216

Sam jesteś Wiesiek, rozumiem ze można mieć własne zdanie. Sama miałam inne wyobrażenia czytając sagę i opowiadania ale trzeba przyznać jedno. Jest dużo ciekawiej i intrygująco niż Polska wersja z tym sztywniakiem zebrowskim i nasza polska pożal się boze Yennefer! To była żenada nie serial! Zmartwiłam się tylko jednym elementem a mianowicie Musiałem. Całe szczęście ze ten przymusowy epizod naszej gwiazdeczki szybko się skończył.

ocenił(a) serial na 3
tribal216

Ciekawi mnie,gdzie w książkach występuje wyraz "słowiański". Polaczki se do główek nabiły,że będzie tak,jak oni chcą.Na szczęście tak nie jest,dzięki pani Hissrich,bo gdyby ten serial był robiony pod polski zaścianek,to pewnie nigdy by takiego sukcesu nie odniósł.

Jest dobrze.Henry zajebisty,mieczem wywija jak prawdziwy wiedźmin,Yen dobra, Anya pokazała,ża ma pazur,by zagrać tą postać;jedyne,do czego mogę się na razie przyczepić, to za dużo poprawności politycznej-czarni aktorzy spoko,ale nie jako elfy! Kto widział czarnego elfa?? A może za dużo Tolkiena czytam. Poza tym muzyka cudna, a jestem dopiero na 3 odcinku. Jest dobrze, a myślę,że bedzie jeszcze lepiej. dobra robota, pani Hissrich.

ocenił(a) serial na 1
aerivin

to jak to? "taki sukces" a dajesz 3/10? XDDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 3
aerivin

Marka była bardzo znana przed tym serialem on praktycznie nic nie wniósł. Ten twój wpis to wylew.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones