PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 627
ocen
7,1 10 1 180627
5,6 35
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Patrząc po castingach to dramat, miałem nadzieję na coś porządnego, ale obecnie nastawiam się raczej na porażkę cukierkowatego i poprawnego hollywood'u

maximus_

Widać niektórzy nie rozumieją że castingi są międzynarodowe, i każdy ma prawo wysłać swoje zgłoszenie .

buterfly

Widać niektórzy nie rozumieją, że nie wszystkie trzeba pokazywać i akceptować zgłoszenia...

maximus_

Widać niektórzy nie rozumieją, że są to wycieki osób które mało liczą się w castingu ...

buterfly

Widać niektórzy nie rozumieją, że każdy ma prawo do swojego zadnia nie narażając się jednocześnie na głupawe komentarze.

Danaan

Widać niektórzy nie rozumieją, że te osoby próbują się wylansować :)

I owszem że można mieć swoje zdanie na temat obsady, jednak zgadzam się z
michalkuc1993 że lepiej jest zaczekać na oficjalne informacje w tej sprawię .

buterfly

Teraz czas na moją opinię. Polskie fora dyskusyjne to tragedia, a ci od tzw. poprawności politycznej, multki-kulti i polactwa to największy dramat. Zero rozmowy, hasełka na hasełkach i plus 5 do charyzmy kiedy na samym początku obrazić swojego przedmówce, obrazić jego inteligencję lub sugerować, że należy do jakiejś patologicznej w mniemaniu nowoczesnej osoby grupy. I ja również uważam, że Wiedźmin to będzie gniot, piszę to jako osoba która czytała sagę na bieżąco. Komuś kto nie czytał książek lub literatura bardziej ambitna kojarzy się z nudą serial pewnie się spodoba. Za dużo zamieszania wokół tworzenia serialu... a właściwie ciszy. Ile to już lat Bagiński tworzy serial? Netflix zapowiedział serial kiedy? Rok temu? Do tego dochodzą trendy które uwielbiają wszystko spłycać. Seriale ambitne padają... opowiastki mają się dobrze. Co się stało z Rodziną Borgiów? Najnowszy Punisher ma niezłą ocenę ale nie brak opinii, że nudny. Wg. mnie w dzisiejszym plastikowym kinie broni sie tylko Deadpool 1 i 2, ponieważ nie udaje czegoś czym nie jest. Jeśli serial będzie dobry będę pierwszą osobą piejąca peany na jego cześć.

Danaan

Co do dyskusji na Polskich forach widać mamy pełną zgodę :)

Co do ciszy o Wiedźminie nie od dzisiaj Netflix dozuje informacji o swoich powstających serialach, wiec to dla mnie żadne zmartwienie .

Danaan

problem jest taki, że jak się nie ma argumentów w dyskusji to zaczynają się jazdy "ad personam" i brodzenie w bardzo niskim poziomie wypowiedzi, norma u nas na forach niestety

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Aktorski same wysłały do neta swoje zgłoszenie aby mieć rozgłos czy to tak trudno zrozumieć . Hejtujcie sobie obsadę słusznie czy nie słusznie jak zostanie oficjalne potwierdzona

michalkuc1993

Tylko że jak to wiem :) - Ale niektórzy naprawdę uważają, że ci celebryci mają jakąkolwiek szanse w castingu .

buterfly

Ale zdajesz sobie sprawę, że te aktorki same wstawiły te filmy do sieci i wcale nie muszą być nawet brane pod uwagę przez Netflixa?!

Imitation

Przeczytaj dokładnie jeszcze raz to co napisałem, przecież ja doskonale zdaje sobie z tego sprawę w odróżnieniu od niektórych :) .

buterfly

Nie niektórych tylko przez jedną osobę, której mogłeś normalnie napisać o co kaman a nie robić z siebie nie wiadomo kogo.

Danaan

Wystarczy tylko naprawdę pomyśleć - Jeżeli castingi są międzynarodowe to każdy nawet celebryta może wysłać swoje zgłoszenie na casting, nie jest to jednak jednoznaczne że Netflix bierze od razu ich pod uwagę .

buterfly

To jest właśnie dramat polskich for dyskusyjnych. Kilka dni temu niestety w twoim wykonaniu.

Danaan

Dramatem jest to że ludzie kompletnie już nie myślą .

buterfly

Podstawowym dramatem jest to, że ludzie się nie szanują.

Danaan

Ale jak nie mam nic do Pana maximusa, nie robię sobie z użytkowania żadnych personalnych wycieczek - Uważam tyło że tak prostą sprawę nie trzeba nadto tłumaczyć .

buterfly

Ok :D

Danaan

Fajnie że się rozumiemy :)

buterfly

Nie rozumiemy się w ogóle.

Danaan

Ja cie akurat doskonale rozumiem .

buterfly

Skoro tak twierdzisz? :D

Danaan

Wątpię natomiast czy ty mnie rozumiesz :)

buterfly

Twoje prawo wątpić :D

Danaan

Wiem o tym ;)

buterfly

Jestem pod wyjątkowo wielkim wrażeniem....

Danaan

Nie musisz .....

buterfly

To silniejsze ode mnie...

Danaan

Widać musisz się mocno nudzić ...

buterfly

Odkąd prowadzę tą porywającą dyskusję z tobą moje życie przestało być nudne...

Danaan

Nie musisz mnie przekonywać że ta dyskusja jest porywająca ...

buterfly

Po prostu bałem się, że przedwcześnie z niej zrezygnujesz...

Danaan

A to niby dlaczego ....

buterfly

Ponieważ teraz każdy może śledzić naszą miłą rozmowę i zobaczyć, że jednak się da...

Danaan

Oczywiste że się da nie rozumiem skąd to zwątpienie ...

buterfly

Pisałeś, że doskonale mnie rozumiesz....

Danaan

Bo tak było - Ale nie wiem skąd u ciebie nagle to zwątpienie ....

buterfly

Zaraz zwątpienie... trzeba jakoś podtrzymać porywającą dyskusję....

Danaan

Szczerzę dla mnie robi się nużąca - Bo uważam że wszystko już sobie wyjaśniliśmy :)

buterfly

Podziwiam twoją szczerość....

Danaan

Raczej fakt :)

buterfly

Rozumiem, że już nie odpiszesz na mój post w takim razie? Czy potrzeba posiadania ostatniego słowa weźmie górę? :D

Danaan

Pytanie czy ty chcesz ciągnąc tą rozmowę ;)

buterfly

Już pisałem, że jest porywająca. To ty coś pisałeś o znużeniu...

Danaan

Bo już wszystko sobie wyjaśniliśmy także Pa :)

buterfly

Nie sądzę ale pa :D

Danaan

Z mojej strony owszem ;)

buterfly

Skoro tak twierdzisz....

Danaan

Nie mam tez powodów aby inaczej twierdzić - Także zegnam aż trudno uwierzyć że taki temat wymagał aż tyle postów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones