Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 2 Wiedźmin Sezon 2, Odcinek 6
Odcinek Wiedźmin (2019)

Miły przyjacielu

Dear Friend... 57m
5,8 2 975
ocen
5,8 10 1 2975
Wiedźmin
powrót do forum s2e6

Jestem na 6m odcinku 2ego sezonu. Geralt niby stara się ukryć Ciri przez większość sezonu. Od ostatnich paru odcinków zaczyna mnie irytować mocno fakt, że nagle wszyscy są w stanie ich namierzyć:
- Ten mag od ognia nagle pojawia się w kaer morhen. Jeszcze powoduje drżenie wisiorków. Z tego co kojarzę reagowały one na bestie a nie zapewniały zmysł spidermana.
- Yennefer randomowo pojawia się w świątyni gdzie jest Ciri
Już nie wspomnę o super szpiegu czarnym elfie co sobie randomowo podsłuchuje akurat jak liderzy państwa omawiają strategie na spacerku. Mocno słabe...

Powiedzcie, ze przynajmniej pare z tych "randomowych" epizodów będzie miało jakieś wytłumaczenie...

ocenił(a) serial na 5
Flip_89

Tez mnie smieszylo, ze tak wszyscy po pierwsze klapia geba na lewo i prawo kim ciri naprawde jest oraz, ze pelno tam jakiegos obcego luda w tej ich czatowni, o to jeszcze z buta sobie przychodza bez problemu, a mialo byc tak tejemniczo, nieznanie, niebezpiecznie i trudno sie dostac. A medaliony to reaguja na magie. Przeciez chroni wieskow przed zakusami czarodziejow z tym.

ocenił(a) serial na 5
Flip_89

Co do Yenn to mozna jakos sobie to wytlumaczyc na upartego przeznaczeniem ich :) Ot motyw z Kola czasu.

Flip_89

Rience poszedł do Kaer Morhen szukać Wiedźmina, bo Kear Morhen słynie właśnie z tego, że to w nim przesiadują Wiedźmini, więc był to po prostu oczywisty trop do zbadania.

ocenił(a) serial na 6
Flip_89

A czy ktoś może wytłumaczyć, jak to się stało, że Jaskier i Yenn, którzy wchodzili na statek (z trudem, poświęcając dla tego celu życie jednego z elfów), zamiast na nim zostać i popłynąć do Cintry z resztą, nagle teleportują się do baru, w którym Jaskier ma występ? Biorę pod uwagę, że przysnęłam oglądając tę ekscytującą produkcję :) - wiec z chęcią usłyszę co się tam właściwie wydarzyło.

Kiki_Kot

Nigdzie sie nie teleportują. Jaskier wychodzi na pokład, słychac jego krzyk, Yennefer wychodzi za nim, widzi rozbitą lutnię, a potem znajduje go w knajpie gdzie przesłuchuje go Rience. Scena z wystepem jest powtórzona na początku nastepnego odcinka by pokazać Rience'a, a potem przechodzą do sceny przesluchania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones