Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 3 Wiedźmin sezon 3, odcinek 1
odcinek Wiedźmin (2019)

Shaerrawedd

1h
5,0 1 938
ocen
5,0 10 1 1938
Wiedźmin
powrót do forum s3e1

Przecież to jakieś gówno nie wiadomo o co tu nawet chodzi czary mary z drzewem jakaś nastolatka? robi nie wiadomo po co a wiedźma ja uczy . Dwóch króil? nie wiadomo po co wysyłają po nią tropicieli ale dziewczyna ma ze sobą ojca, wiedzmina który nie chce ja oddać i nie wiadomo gdzie ja ukrywa, potem zmienia miejsce na chatę jakiegoś krasnala ale tez nie wiadomo gdzie. Oprócz tego szukają ich jacyś leśni elfi których ktoś nie wiadomo kto morduje a dziewczyna podobno może ich ocalić nie wiadomo jak by miała to zrobić ale i tak ja szukają bo nie wiadomo jaka legenda sie musi dopełnić. Wytrzymałem jakieś 30 minut i żałuję

ocenił(a) serial na 1
JanuszAkaZnawca

dokładnie, to jest gówno. scenarzyści "wywalają książki przez okno" po czym wyciągają z nich jakieś oderwane i mało istotne fragmenty, umieszczają w fabule w zupełnie innym miejscu i kontekście (czasem z udziałem zupełnie innych postaci). po co? by nabrać widza że to jednak "adaptacja"??? co sezon zmieniają koncepcję. robią od podstaw swoją własną historię (nie trzymającą ani klimatu ani poziomu oryginału) po czym okazuje się że oczekują od widza iż ten jednak zna książki.... bo bez nich niewiele z serialu zrozumie.... a dlaczego? bo nie potrafią skonstruować w scenariuszu spójnego świata i fabuły. bo są partaczami, nie potrafiącymi zaserwować dobrej opowieści ale jednocześnie zadufanymi pyszałkami którym się wydaje że zrobią to lepiej niż sam autor książek.

ocenił(a) serial na 4
kgibas666

duża forsa + wokizm + narcyzm + postmodernizm to nie było dobre połaczenie jednak :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones