Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 3 Wiedźmin Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek Wiedźmin (2019)

Cena chaosu

The Cost of Chaos 1h 5m
5,7 1 170
ocen
5,7 10 1 1170
Wiedźmin
powrót do forum s3e8

Czy tylko mnie razi okropny makijaż Ciri? Miała wyglądać na waleczną, dorastająca dziewczynę, a wygląda jak nastolatka, która przesadziła z makijażem na imprezę. Nie wiem, czy to kwestia samego makijażu, czy może światła, ale wygląda to okropnie, strasznie mi tu nie pasuje. Wiadomo, że wszyscy są pomalowani, ale u pozostałych było to zrobione albo bardziej umiejętnie albo ktoś odpowiednio posłużył się światłem.

ocenił(a) serial na 4
kinguuu

Przy zbliżeniach na jej mordę zamykałem oczy, nie da się na to patrzeć.

ocenił(a) serial na 2
kinguuu

Teoretycznie w książce Ciri nie grzeszyła urodą, więc wszystko się zgadza. Zastanawiam się tylko czemu 14 latka wygląda na 25 i ma ostrzyknięte usta? Pomijając już że rusza się jak żelbetonowy kloc, a w oryginale była mistrzynią finezji i szybkości...

Scrach

Gdzie ona wam na 25 lat wygląda :o bez makijażu to max 17 lat, wy chyba nie wiecie jak się młodzież teraz maluje i wygląda sto razy gorzej od serialowej Ciri.
Dla mnie to właśnie miało to tak wyglądać, że teraz Ciri z takiej małej dziewczynki która uczyła się wszystkiego powoli... Przeistacza się w dorosła dziewczynę i sama będzie decydować o swoim losie, dla mnie na plus.

ocenił(a) serial na 2
Petr23

Wiemy już na pewno że brytyjki nie grzeszą urodą... teraz reszta świata już też wie. Niemki odetchnęły z helgą... tfu ulgą. Nie wiem ile spotkałeś 15-16 latek które wyglądają na 25, ale generalnie ta aktorka udająca Yennefer wygląda młodziej od serialowej Ciri. Anyway, tyle że na tym etapie opowieści Ciri nie decyduje o niczym, ją po prostu wiozą wydarzenia wokół. Ona dopiero po pobycie u Vysogoty z Corvo zaczyna o sobie decydować...

Scrach

Dla mnie Yenn osobiście jest okropna w serialu:) Co do serialu, a co do książki to moim zdaniem oni już dawno zboczyli z kursu, robią wszystko jak chcą. Książka to inne dzieło, serial to inne zło, ja myślę tak jak napisałem wyżej.

ocenił(a) serial na 7
Petr23

I to że książki i serial idą w innych kierunkach to dla mnie zaletą a nie wada. Historie z książek znam na pamięć po co mam to samo oglądać w serialu? Niech odbiją od książek jak najdalej

ocenił(a) serial na 5
kinguuu

a najgorzej na pustyni i po niej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones