Wiedźmin
powrót do forum 3 sezonu

Tak jak w tytule, nie wiem co to ma być. Pierwszy sezon był spoko, drugi był też okej, trzeci to totalna porażka. Jedynie walki są dobre. Ogólnie jestem człowiekiem, który jak zdecyduje się coś obejrzeć to rzadko kiedy mi się coś nie podoba. Aktualnie skończyłem 3 sezon i aż z wrażenia postanowiłem założyć konto na tym serwisie. Nie mam pojęcia co to miałbyć za sezon, oraz jaki sens miał mieć. Totalnie nudny, nic ciekawego poza walkami się nie działo, ciężko mi się to oglądało, musiałem nawet czasami przewijać. Mało co rozumiałem w trakcie oglądania, oglądając to jakby nie widziałem sensu tego co tam się dzieje XDD i tyle, nuda, klapa i tyle moge powiedzieć.

ocenił(a) serial na 2
rolejnor

Też założyłem konto tylko po to, by skrytykować to gvwno. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy przy książkach A.S. oraz w grze od CDP Red :).

ocenił(a) serial na 4
rolejnor

jak nie czytałeś ksiazek wiedzminskiego cyklu to polecam bardzo jako odtrutkę :) Oryginal jest wielokrotnie lepszy od tej mydlanej opery zmiksowanej z larpem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones