PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857518}

Wiedźmin: Rodowód krwi

The Witcher: Blood Origin
3,5 13 646
ocen
3,5 10 1 13646
3,3 7
ocen krytyków
Wiedźmin: Rodowód krwi
powrót do forum serialu Wiedźmin: Rodowód krwi

Masakra. Cringe lvl hard

ocenił(a) serial na 1

Specjalnie zresetowałam swoje hasło na filmwebie, żeby móc napisać właśnie to: jest gorzej niż myślałam. To jest totalne dno. To nawet nie klasa B ale XYZ. Nie jest ultrafanem Sapkowskiego, ale Wiedzmin ma swój klimat. To co tu zostało poczynione jest tak zle... W tym serialu nie ma ani jednej dobrej rzeczy. Nic. To jest poziom Korony Króli czy innego mułu. Jak można mieć mroczny surowy klimat wiedzminskiego świata, nawet jeśli nie był hiper doskonały i zrobić takie g****. BAGIŃSKI ŻENADA PO CAŁEJ LINII SYGNOWAĆ TAKĄ PORAŻKĘ WŁASNYM NAZWISKIEM. Henry dobrze zrobił. Miałam mieczucia, ale po tym tworze jedyne co czuje to ciary żenady i bezsilność wobec głupoty twórców. Nie wierzę, że to się wydarzyło aaaaa!!

ocenił(a) serial na 1
katgoo

Korona królów przy tym głównie, to arcydzieło.

ocenił(a) serial na 6
katgoo

Przecież to nie jest serial osadzony w wiedźmińskim świecie, tylko w elfim. Przed koniunkcją sfer i bez wiedźminów xD

ocenił(a) serial na 2
Deton

w ch..a świecie, a nie elfim. To nie ma z elfim światem Sapkowskiego nic wspólnego.

ocenił(a) serial na 6
gaba16

nie? a co się nie zgadza? Sapkowski gdzieś opisywał elfi świat sprzed koniunkcji, ten tysiąc (czy ile tam w serialu mówili) lat przed Geraltem, czy mi to totalnie umknęło?

ocenił(a) serial na 1
Deton

w elfim??? chyba w srelfim... (tak mi walaszek podpowiedział:'( )

ocenił(a) serial na 6
kgibas666

Klasa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones