PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565086}

Wielka wędrówka ludzkości

The Incredible Human Journey
7,9 100
ocen
7,9 10 1 100
Wielka wędrówka ludzkości
powrót do forum serialu Wielka wędrówka ludzkości

Rewelacyjny :)

ocenił(a) serial na 10

Co tu dużo mówić, to trzeba obejrzeć ;>
70 tysięcy lat temu, pierwsi odważni wyruszyli z kontynentu afrykańskiego i wbrew wszelkim przeciwnościom, udało im się "skolonizować" pozostałe kontynenty :)
Ich tropem podąża urocza dr. Alice Roberts, której skrupulatne śledztwo prowadzi do wniosków, które jednych zaskoczą, a dla innych są oczywiste :)

Aż żal, że naszej tv nigdy nie było stać na tego typu filmy - miast tego, pieniądze marnowane są na beznadziejne seriale, marną publicystykę i celebrytów, którzy mają do przekazania jedynie swoją próżność i beztalencie ;D
Na szczęście BBC jest już prawie ogólnodostępna, więc nie wszystko jest jeszcze stracone ;D

Jeszcze raz Polecam! :)

ocenił(a) serial na 10
TomHa

Nic dodać nic ująć, rewelacyjny serial..
Dla chętnych: dostępny na youtube:
pierwszy odcinek tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=6qJH5Nsj1M4 Następne łatwo znaleźć ;-)

ocenił(a) serial na 9
TomHa

swietnie owiedziane... ale nasza stacje z misja publiczna stac za to na tysiace odcinkow Plebani, Ojcow Mateuszow itd.... :) i nic dziwnego ze pozniej stado baranow maszeruje ulicami :)

ocenił(a) serial na 10
leogemini

heh, w publicznej już przynajmniej 2 razy w całości leciał ;-]

ocenił(a) serial na 9
aqu32

Za to brawo, mam nadzieje że nie tylko z poczucia obowiażku czy róznorodnosci, ale bardziej mi chodzi ze za publiczne pieniadze mogli by sie angazowac w ambitniejsze i pożyteczniejsze rzeczy i sami realizowac tego typu seriale zamiast wydawac w kółko głupiutkie i co gorsza ogłupiające seriale

TomHa

Również polecam ten rewelacyjny serial... ale moim zdaniem arcydziełem jest inny dokumentalny 3 odcinkowy serial produkcji BBC "Origins Of Us" Pochodzenie człowieka również z narratorką A.Roberts.

ocenił(a) serial na 9
slawom22

Rewelacyjny lecz szkoda tylko że 5 odcinków,mogli zrobić na każdy kontynent 2 odcinki wtedy byłoby więcej do oglądania :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones