PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634505}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,4 2 519
ocen
7,4 10 1 2519
Wielkie nadzieje
powrót do forum serialu Wielkie nadzieje

Jestem nieco zaniepokojona, obejrzałam już trzy odcinki GE a dalej nie mogę oficjalnie powiedzieć, czy mi się podoba ^^

ocenił(a) serial na 9
elfishallay

Dołączam sie do pytania.

ocenił(a) serial na 8
elfishallay

Mi się podoba bardzo. Przypadkowo się o tym serialu dowiedziałem i podchodziłem do niego z dystansem, ale się nie zawiodłem. Ma dobry klimat który uwielbiam w filmach :).

elfishallay

Tym bardziej, że filmweb już zaakceptował daty premier poszczególnych odcinków i zamieścił je na stronie. Dziwna sytuacja z tą datą premiery.

ocenił(a) serial na 7
maciowski

gdzie można obejrzeć ostatni odcinek z napisami?

ocenił(a) serial na 9
prezes123456

Z napisami polskimi chyba jeszcze nie ma. Ten serial jest naprawdę niesamowity, ale po prostu chciałabym więcej odcinków. 3 odcinki to dla mnie za mało. Ta muzyka, wszystko - och, brak słów! No ale cóż, wszystko co dobre szybko się kończy. NIESAMOWITY!

ocenił(a) serial na 9
czarnakar

3 odcinek będzie jednocześnie ostatnim? Wiadomo może, kiedy pojawią się napisy do epizodu 3? Będę wdzięczna za odpowiedź. Dawno nie widziałam czegoś równie dobrego.

nevergonnabe

Napisy będą jak komuś się będzie chciało je popełnić, obejrzałam w oryginale, nie łatwo jest zrozumieć do mówi Magwich...

ocenił(a) serial na 9
nevergonnabe

Z tego co widziałam na stronie BBC One [ http://www.bbc.co.uk/programmes/b018wmhr ] jest to miniserial, który ma 3 odcinki.

ocenił(a) serial na 9
czarnakar

DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ:)

ocenił(a) serial na 8
czarnakar

EEee 3 odcinki ?? serial mnie strasznie wciągnął, ale nie mogę się z tym pogodzić, że to miniserial :(.

ocenił(a) serial na 8
elfishallay

oddajcie nam gwiazdki do glosowania :-D 8,5/10

ocenił(a) serial na 8
elfishallay

No nie wiem - może by tak "dobrzy opiekunowie" strony częściej tu zaglądali? puk...puk...?

ocenił(a) serial na 8
elfishallay

Może trzeba "zgłosić nadużycie" żeby ktoś tu zajrzał? ;)

godrom

To nie jest jedyny serial czy nawet film TV z tym problemem, tylko nie wiem komu coś takiego się zgłasza?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones