PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634505}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,4 2 519
ocen
7,4 10 1 2519
Wielkie nadzieje
powrót do forum serialu Wielkie nadzieje

Wielkie nadzieje obejrzałem zupełnie przez przypadek i trochę od niechcenia, ale jestem
pod dużym wrażeniem. Całość utrzymana w trzymającym, w napięciu klimacie.

Polecam dwie inne produkcje BBC, które miałem przyjemność oglądać: Sherlock, Luther.
Tematyka zupełnie inna, ale ogląda się równie przyjemnie. Jeśli znacie inne dobre, nowe
produkcje brytyjskie dajcie znać.

ocenił(a) serial na 8
adrianwasik

The Crimson Petal and White, troszkę w podobnym klimacie, pamiętam że też nie mogłam doczekać się napisów, podobnie jak teraz, miniserial Tess D'Urbervilles również mi sie podobał, płakałam na nim.. podobnie jak na filmie... ale serial bardziej mnie wzruszył,
SPOILER!
zwłaszcza scena z butami które położyła w krzaki przy drodze, bo chciała ubrać ładne buciki, gdy szła do rodziny męża, a oni znależli te buty i zabrali, ona wstydziła się przyznać i musiała wracać w tych ładnych pantofelkach, które oczywiście zniszczyła, bo musiała iść przez błoto... płakałam... oj płakałam...

ocenił(a) serial na 8
gorzatka_2

Złodziejka - też był zaskakujący

ale widzę żeś Ty facet, więc to pewnie nie twój klimacik

ocenił(a) serial na 8
gorzatka_2

Game of Thrones - też superowy, jeśli ktoś lubi fantasy...

adrianwasik

Miałam dokładnie to samo. Obejrzałam o północy pierwszy odcinek i teraz kończe drugi... ten serial sam się broni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones