PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659055}

Wikingowie

Vikings
8,4 174 200
ocen
8,4 10 1 174200
6,8 8
ocen krytyków
Wikingowie
powrót do forum serialu Wikingowie

6 sezon

ocenił(a) serial na 6

Po odcinku nr trzy sezonu nr sześć, stwierdzam, że jest lipa...
Do końca sezonu nr 3było dobrze. Od 4 serial pikuje, aż osiągnie dna.
Każdemu polecam serial Upadek Królestwa. Po obejrzeniu trzech sezonów z całym przekonaniem stwierdzam, że Wikingowie przy serialu o Uthredzie , to szmira.

ocenił(a) serial na 7
dead70

Polecam książki, na podstawie których zrealizowano Upadek Królestwa czyli Wojny Wikingów Bernarda Cornwella. Obejrzałem 1 sezon UK i uznałem, że książki sporo lepsze.

ocenił(a) serial na 6
Korgan_

Książki czytałem, 6 tomów, kolejne 6 w drodze, sezon 1 faktycznie nie urywał głowy, lecz 2 i 3 wymiatają .

ocenił(a) serial na 8
Korgan_

Nie ogladałem jeszcze 6 sezonu Wikingów,tez zauważyłem,że jakość się obniża sukcesywnie ale nadal jest to jakaś jakośc.Między czasie wziąłem sie za Upadek królestwa 1 sez.,oglada się jak jakiś spin-off Wikingów,nie jest zle ale nie jest tez jakość wybitnie dobrze.Brak charyzmatycznych,mocnych,wyrazistych postaci a główny bohater,trochę lalusiowaty z wygladu. Bardziej taka przygodówka,nie ma tego mrocznego klimatu z Wikingów,dobrze,że chociaż muzyka daje radę.Dam mu jednak szansę,moze się rozkręci.

dead70

Jakaś feministyczna papka się z tego zrobiła, masakra.

ocenił(a) serial na 10
dead70

Vikings to serial o Vikingach. Uthred wikingiem jest tylko z nazwy... Nie można porównywać tych dwóch seriali, ale jeden j drugi godny obejrzenia.

ocenił(a) serial na 5
dead70

Atak w 3 odcinku to jest jakaś farsa, a 4 odcinek z bredniami Olafa i nagłą przemianą Ivara to kompletny odlot w stronę traktowania widzą jak głąba. Jedyne co jest dobre to delirium Wicka.

O Lagercie i jej "Nie będe już walczyć... Chociaż jeszcze trochę powalczę" nawet nie chcę wspominać.

Ogólnie, o ile jeszcze drugą połowę 4 sezonu można było przełknąć to po śmierci Ragnara pojawiło się tyle kretynizmów, że nie bardzo wiem jak to ocenić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones