Wiktoria znaczy zwycięstwo

2010
Wiktoria znaczy zwycięstwo
7,0 6 636
ocen
7,0 10 6636
1 161
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Wiktoria znaczy zwycięstwo
 • Ostatnio Ariana Grande zaprosiła ekipę Victorii do swojego domu, czym pochwaliła się na snapchacie (moonlightbea) Wtedy strzelili sobie grupowe fotki. Pod swoim zdjęciem Matt Benett napisał, że nie może doczekać się 5 sezonu serialu, który będzie w Kwietniu 2017 roku! Nasz ukochany serial wraca! Nowe bajeczki Nickelodeon są badziewne - przyznam. A Victoria Znaczy Zwycięstwo to jeden z najlepszych seriali. Ja także nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądało, ale na pewno jak zwykle - super.

 • ostatnisprawiedliwy_1771 ocenił(a) ten serial na: 8

  arilove Na to wygląda, ciekawe jak to będzie wyglądało, raczej nie będzie kontynuowane od momentu zakończenia poprzedniej serii bo aktorzy jakby nie patrzeć są już starsi i wyglądają inaczej, oczywiście charakteryzacja zrobi swoje, ale i tak to by dziwnie wyglądało, zresztą zobaczymy, ważne, że będzie i bardzo się cieszę.

 • roman876 ocenił(a) ten serial na: 8

  arilove Skąd masz te info ?
  Podasz link :)

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 8

  arilove To może się udać. Chociaż jeszcze nie było potwierdzenia ze strony reżysera więc trzeba czekać...

 • Juka003 ocenił(a) ten serial na: 9

  arilove To niestety tylko plotka/ żart.
  Ekipa się spotkała pierwszy raz w pełnym składzie od dawna, więc Matt zażartował, że VZZ wraca i wszystko się znowu zaczyna. Już wcześniej kilka razy takie rzeczy pisał i wszystkie okazały się żartami.

  Poza tym prace nad tym nie ruszyły, Ariana ma swoją trasę, a reszta obsady, może w mniejszym wymiarze, ale też robi swoje. Powrót byłby nie opłacalny.

 • pio73 ocenił(a) ten serial na: 8

  arilove Kończy się 2018 rok, więc wątpię.