PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=408477}

Wilfred

7,5 332
oceny
7,5 10 1 332
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

Aussie version

ocenił(a) serial na 7

Doskonale ukazuje fakt, iż nawet bez ogromnych nakładów finansowych, a z dobrym
pomysłem- da się stworzyć coś ciekawego. Jason Gann i Adam Zwar słyną (oczywiście nie
licząc Australii- w mniejszym gronie, ale jednak) z pewnego rodzaju humoru, który
niekoniecznie przypadnie do gustu każdemu- wiadome! Ostatnio o Wilfredzie zrobiło się
głośno przez wersję amerykańską, jednak nie powinno się zapominać o tej pierwotnej. Ja w
każdym razie najpierw trafiłam na australijską wersję, a dopiero potem na amerykańską.
Nie chcę porównywać, bo każda wersja na swój sposób jest wciągająca. Absurd?
Rzeczywiście, chociaż pod nim kryje się natura człowieka. Mówcie, co chcecie: 10/10.

madeleineironique

a gdzie można obejrzeć pierwszą wersję?

ocenił(a) serial na 7
Pigulka_Bezsenna

Radziłabym pobrać z jakiejś strony, do tego ewentualnie poszukać napisów, chociaż nie wiem, czy są.

madeleineironique

Chciałabym mieć porównanie, ale chyba Wilfreda niełatwo znaleźć. Amerykańska wersja strasznie mi się podobała. Wiem, że jeśli skończę 2 sezon, to będę chciała więcej, może wtedy sięgnę po Australijską.
Jedno musicie przyznać. Główny bohater (a może drugoplanowy... w końcu to bez wilfreda nie byłoby serialu ;) przystojniejszy w amerykańskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones