PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7,5 9 896
ocen
7,5 10 1 9896
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

bardzo dobry serial więcej takich

ocenił(a) serial na 9
bloohorus

Świetny serial. Czy ktoś z Was(złe słowo jest jedna osoba) popłakał się przy oglądaniu, któregoś z odcinków ?

ocenił(a) serial na 9
C6H5NH2

chyba ze śmiechu : ) : P

ocenił(a) serial na 9
Magii_Mistrz

Takie łzy również miałam na myśli. Aczkolwiek czasem są ckliwe sceny :)

ocenił(a) serial na 9
C6H5NH2

no tak cóż... jak np; matka Rayana... albo jak Rayan zauroczony (lub zakochany) w Jennie odchodzi ze spuszczoną głową widząc ją szczęśliwą pośród Drew : |

:):)

ocenił(a) serial na 9
Magii_Mistrz

Może to nie scena aby płakać ( Ale, Ale). Ładna scena. ;W pierwszym sezonie gdy Ryan wyobraził sobie swojego zmarłego psa i przytulił się do niego. W dodatku to był jake rasel terier (lepszego psiego aktora nie mogli wybrać ) ;)

ocenił(a) serial na 9
C6H5NH2

zgadzam się : ) jednak jest to najlepszy przyjaciel człowieka (patrz Wilfred) xD

szkoda, że mój "Wilfi" nie gada ze mną i nie robi tego co z Rayanem ; ]

ocenił(a) serial na 9
Magii_Mistrz

W sumie często w wesołych scenach dostrzegam coś smutnego.

ocenił(a) serial na 9
Magii_Mistrz

Gdzie znalazłeś ten serial ?
W ogóle trochę to dziwne, że nikt mi go nie polecił, a wręcz odradzał. Znalazłam go przypadkiem filmwebie..

ocenił(a) serial na 9
C6H5NH2

o serialu dowiedziałem się podczas proma serialu Walking dead w tamtym roku :P

Wilf jak narazie miażdzy : D !!

ocenił(a) serial na 9
Magii_Mistrz

Wiem, że jest taka gra.

Dziś usłyszałam, że serial i film można porównać do związku. Film to krótkotrwały romans o którym zapominasz bądź pamiętasz przez długie lata. Serial to związek w który albo się angażujesz i snujesz wobec niego przemyślenia albo coś w czym nie widzisz przyszłości i zostawiasz po pewnym czasie,

W sumie można przyznać, że to pseudonaukowa paplanina, ale ale jest w tym trochę racji.

ocenił(a) serial na 9
C6H5NH2

trochę tak mimo wszystko wybrałbym serial wolę konkret niż wspominać coś albo romansować dla paru chwil :P

ocenił(a) serial na 8
Magii_Mistrz

Fakt, serial miażdży od pierwszego sezonu, cholera, więcej takich zamiast kolejnych banalnych kryminałów.
Mam tylko nadzieję, że nie zakończy się oczywistym "Wilfred to skutek problemów z ojcem", to by było... rozczarowujące. Jest potencjał na coś ryjącego banie, oby twórcy to wykorzystali :D.

ocenił(a) serial na 9
stableturntable

masz rację ... niech pójdą na całośc i zryją banie ostro ; d !!

ocenił(a) serial na 9
stableturntable

osobiście uważam, że twórcy idą w stronę zakończenia 'ryjącego banię' już od jakiegoś czasu i bardzo mi się to podoba, niby serial komediowy ale momentami jest ciężki, jeśli chodzi o atmosferę

ocenił(a) serial na 9
Randaer

Zgadzam się :) Momentami jest ciężki ale i tak świetny :D

ocenił(a) serial na 10
bloohorus

polecam się zjarać i oglądać ^ ^

ocenił(a) serial na 7
bloohorus

Nie jestem pewien, ale chyba dzisiaj pojawiła się zapowiedź pojawienia się w EskaTV kilku seriali w tym także Wilfreda. To nic pewnego, ponieważ internety milczą,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones