PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7,5 9 896
ocen
7,5 10 1 9896
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

3x11

ocenił(a) serial na 10

Poszukuje tytułów dwóch piosenek, które Wilfred śpiewa dla swojej ukochanej:)

ocenił(a) serial na 10
PiJott

Podejrzewam, że to utwory wymyślone przez "Wilfreda" na potrzeby scenariusza ;)

ocenił(a) serial na 10
Zignar

Fajne te piosenki :-) w ogóle fajny odcinek. Najlepszy początek jak Wilfredowi penis utknął w płocie, myślałam, że padnę Hahaha!!! Czyli co, Wilfred zapłodnił Ann plemnikami Drew?? Co to nie wymyślą na potrzeby serialu! Hihihihih!!!

ocenił(a) serial na 10
ewej

Raczej zakleszczył się z jakąś psią panienką, przynajmniej to wynika z późniejszej rozmowy Wilfreda i Ryana i "pussy" bez twarzy, osobowści jako o idelanej "pussy", chyba, że miała niąbyć tylko dziura w płocie ^^.
Co do Anne, ja pomyslałem o jakimś romansie Drew z nią. Wiadomo, piękna to ona nie jest ale ten niedorozwinięty Drew mógł wpaść na różne pomysły :). Chociaż twoja teoria o Wilfredzie jako "swacie" też ma ręce i nogi.

ocenił(a) serial na 10
Zignar

No właśnie wydaje mi się, że to tylko dziura w płocie była, ale i tak super scena, zwłaszcza jak się zaczął drzeć "pomocy" :-D Ten sezon jest śmieszniejszy niż drugi, ale i tak daleko mu do pierwszego, no i też nieźle pogmatwany. Kurcze tylko 2 odcinki zostały, ciekawe co się zdarzy? I czy będzie sezon 4? Mam nadzieję, że tak, bo to bardzo dobry serial komediowy :-D
Btw, dzięki ;-)

ocenił(a) serial na 9
ewej

Szkoda, że tylko dwa odcinki zostały :( Też mam nadzieję, że będzie 4 sezon, świetny serial a 3 sezony to za mało! :P

ocenił(a) serial na 10
PiJott

http://www.youtube.com/watch?v=XntN9B0v6XM wrzuciłem na YT jednen z utworów wykonywanych przez Wilfreda :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones