PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464705}

Wojna i miłość

Birdsong
7,1 2 521
ocen
7,1 10 1 2521
Wojna i miłość
powrót do forum serialu Wojna i miłość

Warto zobaczyć

ocenił(a) serial na 7

Udanie połączona opowieść. Historia chłopaka dorastającego na wojnie, oraz wspomnień jego
pierwszej prawdziwej miłości. Wszystko to ładnie z sobą połączone. Walka przeplatająca się z
miłością i miłość z walką. Wojna może nie była tutaj pokazana z zbytnio realistycznej perspektywy
nie mniej od strony dramaturgii było już zdecydowanie lepiej.
Jak dla mnie naprawdę dobry melodramat, który pobudza do refleksji. Ode mnie 7,5/10

ocenił(a) serial na 8
Fireghost

Nic dodać nic ująć zgadzam się. Ode mnie 8/10

Fireghost

zwróciliście mi wiarę w to, że ktoś jeszcze na tym portalu potrafi zauwazyć dobry film. to co przeczytałam w poprzednich tematach sprawiło, że moja wiara upadła całkowicie. jak mozna oceniać film przez pryzmat wygladu aktora, a nie jego umiejetności aktorskich? za jakis czas ludzie całkowicie straca wrażliwość.

ocenił(a) serial na 9
Fireghost

Długo nie zapomnę o tym filmie, zmusza do przemyśleń i refleksji nad życiem. Poruszający, przekazujący pewną mądrość. Gra aktorska zdecydowanie na plus.

ocenił(a) serial na 9
Fireghost

Film uwielbiam. Za aktorstwo, za zdjęcia, za muzykę, za te dłużyzny, które odstraszają innych, a przede wszystkim za genialną fabułę.

Ale to książka powaliła mnie na kolana.
POLECAM!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones