PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140339}

Wojownicze Żółwie Ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
7,0 7 094
oceny
7,0 10 1 7094
Wojownicze Żółwie Ninja
powrót do forum serialu Wojownicze Żółwie Ninja

Pamiętam do dziś jak latałem z kijem po podwórku ;))))

użytkownik usunięty
drEmmett

Ja też za dzieciaka bawiłem się w Żółwie Ninja. "Zagrałem" chyba rolę każdego z nich w zależności od okoliczności i koleżeńskich ustaleń. Ale nie ukrywam, że Donatello był moim faworytem.

ocenił(a) serial na 10

Ja Michaelangelo ;) to były czasy ;) i pamiętam jak kiedyś chciałem zrobić nun-chuck'o ehh... ;)

forzamilan1

A my mielismy bandę rowerową, która nazywała się SOS Turtles buhahaha

forzamilan1

Mi "nonczako" (tak wtedy na to mówiłem) zrobił tata. Jakieś jego resztki miałem jeszcze parę lat temu gdzieś w piwnicy:)

ocenił(a) serial na 10
drEmmett

A ja byłem Leonardo. Kurde, aż nie chce się wierzyć, że kiedyś dzieciaki chciały być humanoidalnymi zmutowanymi żółwiami, myszami z Marsa lub robotami transformującymi się w auta, ale takie były lata 90-te, które wspominam z łezka w oku ;).

użytkownik usunięty
ash_williams85

a ja zawsze lubiłem Raffaella najbardziej.
a wiele lat później odkryłem, że przy moim imieniu Michalangello bardziej by mi pasował^^ (nawet charakter ma podobny:P)

ocenił(a) serial na 9
ash_williams85

Ja też Leonardo!

drEmmett

Hahaha, widzę, że nie tylko ja się bawiłem w żółwie :) Ja byłem Leonardo a miecze miałem z dwóch kijków:) Z każdej wycieczki szkolnej przywoziłem jakieś figurki żółwi:)

ocenił(a) serial na 9
Nadgnity

Stary... jeśli należało się do osób, których dzieciństwo przypadło na okres przemian ustrojowych to zawsze istnieje duża szansa, że miało się kontakt z amerykańskim serialem o żółwiach. Pamiętam jak dzisiaj, że niemal każdy małolat, którego znałem na podwórku w i szkole zbierał figurki, gadżety lub wymieniał się naklejkami do albumu... na balu maskowym dzięki kostiumowi żółwia wygrałem nagrodę, spora tym zasługa sąsiadki, która specjalnie dla mnie zrobiła skorupę z kartonu.

Ja zawsze lubiłem Raphael'a głównie ze względu na jego sztylety i kolor opaski, ale po latach zauważam, że jesteśmy do siebie bardziej podobni z charakteru.

użytkownik usunięty
drEmmett

a mi najbardziej zawsze podobał sie czarny charakter czyli Shredder:) i wymyślałam o nim piosenki nawet :)

drEmmett

Ja zawsze byłem Leonardo - znalazłem na podwórku dwie idealne listwy i tak zaczęła się zabawa w wojownicze żółwie ninja:)

drEmmett

Ja też byłem Donatello, moja ulubiona postać w serii.

drEmmett

też się bawiliśmy w Żółwie Ninja i też byłem Donatello :) dobre czasy młodości lata 80 i 90 :)

ocenił(a) serial na 8
drEmmett

Ja też byłem Donatello, niby spokojniejszy i mądrzejszy :)

drEmmett

Ja byłem casey Jones,ale spotkałem go tylko w dwóch odcinkach

drEmmett

Ja też :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones