PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791890}

Wojownik

Warrior
7,8 4 425
ocen
7,8 10 1 4425
Wojownik
powrót do forum serialu Wojownik

od twórców Banshee

ocenił(a) serial na 8

więcej mi nie trzeba

sashadolan

to ściągam

sashadolan

"duży Bill" wychodzi z baru o nazwie Banshee :)

ocenił(a) serial na 7
aszgil

I jeszcze w serialu gra Hoon Lee - kolejny smaczek dla fanów Banshee ;)

sashadolan

jak mi brakuje serialu w stylu Banshee :( Ostatnia scena wciąż w pamięci :( Serial Warrior zaczął się dość typowo. Trcohę jak Gra o Tron udawane sceny sexu, walki, jakieś ukryte wojny gangów. Ogólnie czekam na kolejne odcinki bo po pierwszym nic nowego nie ma. Fajne sceny walk i scenografie.

RadoslawKamil

Sprawdź sobie serial Happy. Bliżej mu do Banshee njz ww.

ocenił(a) serial na 6
sashadolan

Niestety ten serial nie ma klimatu Banshee, na co sam liczyłem. Być może próbuje jakoś nieudolnie naśladować klimat Banshee, ale dla mnie to nie jest to.

el_amigo

Prawda. Nie ma tu nic z Banshee a szkoda. Sceny walk dość naturalistyczne, ale to nie serial sci-fi jak Into the Badlands. Trochę mało tu rozwoju postaci i nie bardzo jest kogo lubić. Ogólnie nie ma dla mnie znaczenia kto wygra tą wojnę. Wszyscy są onions :D

RadoslawKamil

"Trochę mało tu rozwoju postaci i nie bardzo jest kogo lubić."

Być może dlatego, że byli zwykłą cebulą i chodziło tylko o przeżycie, nie ma tu miejsca dla rycerzy i nikt nie jest tylko biały lub czarny.

Banshee jak dla mnie momentami zbyt odrealniony (przestępca szeryfem, kaman).

maximus_

Na Dzikim Zachodzie to normalne, że szeryf często był byłym przestępcą. A przecież USA to spadkobierca tradycji Wild West więc to wcale nie takie odrealnione.

sashadolan

jak dla mnie duch Banshee jest nawet wyczuwalny, choćby przez członków obsady, ale i odniesienia jak ten bar. Ale też fajnie się kojarzy z kinem z lat 90, walki są przyjemne dla oka, zalatuje trochę absurdem, kinem klasy B, ale w pozytywnym znaczeniu, a rozgrywki polityczne trochę jak w Peaky Blinders równoważą obraz i dodają trochę sznytu. Mnie się bardzo podobało.

ocenił(a) serial na 8
karola_korys

A ja tam czekam na drugi sezon, lubie kino kopane, lubie azjatyckie klimaty jak i dziki zachod, to wszystko tu jest wiec spoko. Ten aktor Andrew Koji tez dosyc przypadl mi do gustu i z checia zobaczylbym go w jakiejs innej produkcji. Ostatni odcinek pozostawia niedosyt, no ale zle nie jest.

elaskawski

jeśli chodzi o inne produkcje, to ma epizod w ostatnim sezonie Peaky Blinders. No i jeśli chodzi o Wojownika to zacieram ręce i czekam na następny sezon. Pierwszy bardzo mi się podobał.

ocenił(a) serial na 7
sashadolan

Nie wiem, jakim cudem ten serial się przede mną ukrył. Z niezmiernym ubolewaniem przyjąłem koniec Banshee. Idealny lek na moje rany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones