SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Warrior

2019 1 godz.
7,6 1 396
ocen społeczności
7,6 10 1 1396
1 192
chce zobaczyć
Serial Cinemax o przybyłym z Chin do San Francisco wojowniku, który zaczyna pracować dla wpływowej przestępczej rodziny.... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"seasons":[1]}
10
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Wojownik-2019-791890/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/791890","link":"/serial/Wojownik-2019-791890/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/791890","link":"/serial/Wojownik-2019-791890/episode/ranking"}}
Wojownik
Zwiastun nr 1
Wojownik
Teaser nr 2
Wojownik
Teaser nr 1
Wojownik - Zwiastun Nr 1 Wojownik - Zwiastun Nr 1
[]

Serial Cinemax o przybyłym z Chin do San Francisco wojowniku, który zaczyna pracować dla wpływowej przestępczej rodziny. Druga połowa XIX wieku. Ah Sahm (Andrew Koji) jest cudownym dzieckiem sztuk walki, który przybywa w tajemniczych okolicznościach z Chin do San Francisco, gdzie zaczyna pracować dla jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych w Chinatown.

studio
Cinemax / Perfect Storm Entertainment / Tropper / Schickler Productions
kraj
inne tytuły
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Kapsztadzie (RPA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • od twórców Banshee

  sashadolan ocenił(a) serial na

  więcej mi nie trzeba

 • Historia oparta na zapisach Bruce'a Lee

  KhyraVolain

  Druga połowa XIX wieku. Ah Sahm, cudowne dziecko sztuk walki, przybywa w tajemniczych okolicznościach z Chin do San Francisco, gdzie zaczyna pracować dla jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych w Chinatown. Może być ciekawie..

 • Ostatni odcinek

  cinekos ocenił(a) serial na

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Warrior w IMDB ocena 8.3 przy zaledwie 3.3 tys głosów. Dlaczego ten niezły serial jest tak słabo promowany?

  DaveDovah1993 ocenił(a) serial na

  Nie rozumiem tego. Cinemax to duża marka, chyba właścicielem są ci sami ludzie co mają HBO a marketing jeśli chodzi o Wojownika to porażka. A szkoda. I dziwi mnie że będzie drugi sezon skoro nie ma oglądalności. ... więcej

 • Pozytywnie

  gala0875 ocenił(a) serial na

  Po 3 odcinkach jestem zdziwiony ,bo serial trafił w mój gust ,pewnie ,że opiera się na schematach i kalkach ,ale serialu dobrego, z takimi fajnymi bijatykami,długo by trzeba szukać .Widać tu rękę ludzi od Banshee:) choć trupów jakby na razie mniej na odcinek:)

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.