serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Wolf's Rain

2003
25 min.
7,9 3 793
oceny
7,9 10 1 3793
2 110
chce zobaczyć
W postapokaliptycznym świecie wataha wilków wyrusza w podróż, poszukując drogi do legendarnego Raju.  Więcej Mniej
Wolf's Rain zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Wolf's Rain
Zwiastun nr 1 (angielski) 2:17
nr 1 (angielski) 2009-11-16T11:43:34 https://fwcdn.pl/webv/56/01/15601/thumbnail.15601.4.jpg https://fwcdn.pl/video/127898/wolf_s_rain_trailer___bandai_entertainment__inc_.360p.mp4

Życie na Ziemi powoli chyli się ku upadkowi z przyczyn, o których nikt nie chce pamiętać. Ludzie chronią się w odległych od siebie miastach, w których władze sprawują członkowie trzech bogatych, szlachetnych rodów, nie zważających na szerzące się bezprawie i biedę mieszkańców. W śród ludzi żyją także wilki, które uważane są za gatunekŻycie na Ziemi powoli chyli się ku upadkowi z przyczyn, o których nikt nie chce pamiętać. Ludzie chronią się w odległych od siebie miastach, w których władze sprawują członkowie trzech bogatych, szlachetnych rodów, nie zważających na szerzące się bezprawie i biedę mieszkańców. W śród ludzi żyją także wilki, które uważane są za gatunek wymarły od 200 lat. Udało im się jednak przetrwać. Żyją oszukując ludzki wzrok, przybierając postać człowieka. Według legendy to właśnie wilki mają otworzyć bramy Raju, kiedy nadejdzie koniec świata. Pewnego dnia wilk imieniem Kiba trafia do jednego z miast wiedziony zapachem Kwiatu Księżyca, który niegdyś porastał całe lądy, teraz jednak będący trudnym do odnalezienia. Woń kwiatu doprowadza go do Chezy - dziwnej formy życia, która może być kluczem do bram Raju. Wraz z innymi wilkami Kiba wyrusza w niebezpieczną podróż by odnaleźć upragniony Raj.

studio
Asatsu-DK / Bandai Visual Company / Bee Train / Więcej...
tytuł oryg.
Wolf's Rain
inne tytuły
Wolf's Rain Wielka Brytania
Więcej...
Ze względu na konflikt w Iraku 4 odcinki anime z0stały tak skonstruowane, aby streszczać wszystko co wydarzyło się od początku serialu. Tak więc to anime tak naprawde nie ma zakończenia. Pojawiło się ono dopiero niedawno jako 4 odcinkowa seria OAV.
W 13 odcinku, podczas rozmowy Hubba i Quenta w samochodzie Quent zaczyna się śmiać. Jednak jego odbicie w lusterku samochodowym nie zmienia się.
Imiona czwórki wilków znaczą w języku japońskim: Kieł (Kiba), Pazur (Tsume), Wibrys (Hige) i Wyjący (Toboe)
Nikt już nie pamięta co się stało. Czy to wojna, czy jakiś straszliwy kataklizm sponiewierał ten świat. Wśród ruin zachowało się kilka miast, a tylko szaleniec wypuszcza się na w większości zmarznięte, olbrzymie pustkowia, dzielące rzadkie już siedziby ludzkie. Tylko szlachetnie urodzeni, którzy jako jedyni zgromadzili ostatnie dobra kwitnącej... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych