PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314149}
7,5 1 198
ocen
7,5 10 1 1198
Wolverine and the X Men
powrót do forum serialu Wolverine and the X-Men

Narazie o fabule się nie wypowiadam - jestem dopiero na 7. odcinku pierwszego sezonu. Z grubsza: nie jest najgorzej.

Coś innego jednak mnie kłuje w bok -jak to jest...Akcja toczy się ok rok po Evo.
I teraz tak: Okej, Nightcrawler jest widocznie o ten ok rok dojrzalszy - wygląda świetnie. Wolverine też wygląda ok (biorąc pod uwagę, że on ma swoje tempo starzenia się:>), Strom ujdzie, chociaż wygląda mniej poważnie (te włosy są kiepskie).
No ale dobra - pominę Kitty, która wygląda na młodszą...Ale np taka Amara (Magma)? Nie dość, że jest duuużo młodsza niż w Evo, to jeszcze jest blondynką, której nikt nie zna. Podobie z IceManem, który z bruneta stał się rosłym blondynem o ciemnej karnacji.
Kiepsko wygląda też Lance, który z kolei postarzał sie chyba o lat 10, podobnie jak Pietro. Ruda wygląda bardziej łagodnie, ok, niech będzie. O dziwo Cyklop jest niezły (chociaż ogólnie nie lubię tej postaci).
Ja wiem, że czasoprzestrzeń w Xmenach zawsze była zaburzona, ale no...bez przesady. Fabuła przez to się nieco kupy nie trzyma - bo skoro już wyszło evo, a WATXM jest reklamowane jako ciąg dalszy z naciskiem na Logana - to niech tak będzie. I teraz np biorąc pod uwagę wątek <miłosny> Kitty i Lancea w Evo - tu to chyba zahaczałoby o pedofilię :> Coś tu jest nietak, coś tu zostało mocno zachwiane.
Na szczęscie Gambit wygląda tu o niebo lepiej niż w Evo. Jest bardziej..Gambitowy.
Ah i Emma - ok, Warren - ok.

Zastanawia mnie tylko dlaczego pozmieniali niektore postaci tak bardzo, że nic sie kupy nie trzyma?

No nic, wracam do oglądania....

ocenił(a) serial na 7
so3

Skąd masz informacje, że jest to kontynuacja Evolution? Bo jak na mój gust, to po prostu kolejna interpretacja/kontynuacja/wpiszcochcesz komiksu Marvela. Przykład: wątek Logan-Jean nie zauważyłam w Evolution, a jest on w Wolverine and the X-men. To tak jakby powiedzieć, że Evolution miało przygotować na oryginalne X-men Animated, a przecież postaci się nie zgadzają do końca.
Zgodzę się z tym, że włosy Storm są tragiczne, tak jak cały Lance. Cyklops jak był kiepski, tak jest, ale to kwestia wszystko gustu.

Lizzy_8

Info od producenta. Jest napisane, że to <rok po Evolution>. Stąd informacje.
Evolution nie miało nigdzie wzmianki o tym, że jest pre-XMen Animated.

No własnie o to chodzi, że postaci się nie zgadzają do końca.
Chociaż, jak już wcześniej napisałam - nigdy sie nie zgadzały, czy to w filmach, czy to w animowanych interpretacjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones