PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314149}
7,5 1 197
ocen
7,5 10 1 1197
Wolverine and the X Men
powrót do forum serialu Wolverine and the X-Men

Dlatego że nie powstał 2 sezon, zadaje pytanie dotyczące tego samego co w temacie.Dlatego
niektóre treści mogą być spoilerem, więc będziemy na początku treści tego co będziemy chcieli
zobaczyć ostrzegać że jest spoilerem.Ja chce to zobaczyć:
-((SPOILER))Sinister każe Cable'owi i ArchAngel'owi i zaatakować miasto. X-Meni'i by z nimi
walczyli, a później Jean za pomocą Cerebro przywróciła by ArchAngel'owi wspomnienia, a Ruda
zaabsorbowała by wirus którym Sinister go kontroluje. ArchAngel potem wraca do X-Men'ów
-(((SPOILER)) dla tych co nieznają dobrze Rudą i Gambita)Byłby wątek miłosny Rudej i Gambita.
-Bitwa DeadPool vs Wolverine.

ocenił(a) serial na 8
BIOLLANTE

W ogóle będzie 2 sezon ? Chciałabym żeby był jeden odcinek jak wszyscy występują w programie Mojo i walczą przeciwko sobie :D
Mogliby też przedstawić Gambita w lepszym świetle.

gigulina

Poszukałem na Googlach informacje i nie znalazłem jakąś że będzie 2 sezon.Kiedy przeczytałem twoje marzenie o Gambicie, to to też mi się zachciało te marzenie.

ocenił(a) serial na 7
BIOLLANTE

Mnie też zależy na wątku miłosnym Rogue i Gambita. W sumie to oboje są moimi ulubieńcami z świata Marvela.
Mogliby też poprawić kreskę, bo ta lekko mnie przeraża. Najlepiej zrobili Wolverine'a, a Cyklop i Gambit jakoś mi się nie spodobali.
Nie jestem pewna, czy był (nie skończyłam tego oglądać jeszcze) wątek z Dark Phoenix. Jeśli nie, chętnie bym to zobaczyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones