PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314149}
7,5 1 198
ocen
7,5 10 1 1198
Wolverine and the X Men
powrót do forum serialu Wolverine and the X-Men

Najlepsza adaptacja!

ocenił(a) serial na 9

Rewelacyjnie pokazuje zarówno stare, klasyczne historie :) i niezwykle sprawnie łączy je z nowymi motywami jakie przewijają się przez nowsze komiksy. NIe byłem zachwycony pierwszymi odcinkami :/ jednak po odcinku Wolverine VS Hulk już nie mogłem oderwać się od ekranu. Oglądając serie nie czułem, że jest ona adresowana tylko do gówniarzy (chociaż cenzura jak zwykle uderza w Wolverina i jego sposób walki - zakaz zabijania). POZA TYM o ile się nie mylę TYLKO TUTAJ została opowiedziana historia tego jak Angel przemienił się w Archangela i według mnie zostało to pokazane tak mrocznie i brutalnie jak tylko było to możliwe.

Rewelacyjnie został ukazany Cyclops - nie jest rycerzem w lśniącej zbroi lecz jest skończonym palantem niezdolnym do prowadzenia drużyny gdy przytłaczają go problemy osobiste. Właśnie z tego powodu na pierwszy plan wychodzi znienawidzony Wolverine.

GORĄCO POLECAM

PS - spoiler - zachęta:
ABSOLUTNIE NIE SPODZIEWAJCIE SIĘ SZCZĘŚLIWEGO ZAKONCZENIA
+ Giną bohaterowie

ocenił(a) serial na 10
kalamir

Jak najbardziej popieram autora tematu :) Animacja jest fantastyczna, początkowo sie obawiałem, że wyjdzie z tego kicha ale jestem pozytywnie zaskoczony.

Zdecyowanie POLECAM!

kalamir

"TYLKO TUTAJ została opowiedziana historia tego jak Angel przemienił się w Archangela"
To chyba niezupełnie prawda, ale pierwszy serial o X-menach oglądałem wieki temu, więc nie powiem, o który odcinek konkretnie mi tutaj chodzi. Jeśli dobrze pamiętam w serialu, jaki i oryginalnej historii komiksowej, powyższej przemiany dokonał Apocalypse (Archangel był jednym czterech jeźdźców zagłady).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones