PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314149}
7,5 1 198
ocen
7,5 10 1 1198
Wolverine and the X Men
powrót do forum serialu Wolverine and the X-Men

Nowa seria

ocenił(a) serial na 9

czy będzie nowa seria? z tego co wiem prace zostały przerwane, ale jednak może przywrócą ją zamiast tych głupich bajek??

ocenił(a) serial na 9
Hommie

nie łódź się że powrócą do tego serialu, teraz są modne tylko i wyłącznie luźne bajki a nie takie poważne jak ,,wolverine and the x-man".

ocenił(a) serial na 9
mlustig

niestety nie łudzę się :( jest mi strasznie przykro, zwłaszcza, że w TAS nie było Emmy Frost, Wolverine był jakby na boku... a to moje ulubione postacie a Ewolucja... Ech.
Robią jakieś kanciaste bajki dla gówniarzy, a porządnego czegoś dla dorosłych ludzi nie dadzą... dobrze, że mamy jeszcze filmy, choć łza w oku się kręci. Dlaczego Iron Man, Spider Man doczekali się kontynuacji? ja rozumiem ,że popyt i tak dalej, ale bez jaj, na tym zarobili setki tysięcy dolarów..
Cóż, nie ma to jak narzekanie starego piernika ;)

ocenił(a) serial na 9
Hommie

niezupełnie, przez kilka lat robili świetne odcinki star wars the clone wars mimo że na początku twórcy chcieli trafić do dzieci ale z czasem pewnie zrozumieli że głównie stare nerdy i starzy fani star wars (jak ja) je oglądają i zaczęli od 2 sezonu robić świetne odcinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones