serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Wotum nieufności

2022
44m
6,9 1 573
oceny
6,9 10 1 1573
Bezwzględny, brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. Po rezygnacji prezydenta Polski o zajęcie jego miejsca walczą Marszałkini Sejmu i zyskujący popularność polityk prawicy. więcej mniej
Wotum nieufności zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Wotum nieufności
Spot nr 1
nr 1 2022-10-12T11:23:40 https://fwcdn.pl/webv/28/97/62897/62897.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/18/10013418/PBG_0117_wotum_nieufnosci_30s_online_mail_.vp9.1080p.webm

Serial "Wotum nieufności" ukazuje bezwzględny, brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. Codzienność przesycona jest intrygami, a w walce o władzę nie ma żadnych reguł. Liczy się zwycięstwo. Głównymi bohaterami serialu są posłowie przeciwnych frakcji - Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) oraz Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska). PoSerial "Wotum nieufności" ukazuje bezwzględny, brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. Codzienność przesycona jest intrygami, a w walce o władzę nie ma żadnych reguł. Liczy się zwycięstwo. Głównymi bohaterami serialu są posłowie przeciwnych frakcji - Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) oraz Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska). Po rezygnacji prezydenta RP Marszałek Sejmu Daria Seyda ma nadzieję, że zajmie jego miejsce. Głównym przeciwnikiem Darii w walce o prezydenturę zostaje Patryk Hauer - wschodząca gwiazda prawicy. Dba o swój wizerunek w mediach i o swoją pozycję w partii. We wszelkich poczynaniach zawodowych wspiera go żona Milena (Zofia Wichłacz). Podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczny spisek, sięgający najistotniejszych osób w kręgach władzy. Seyda i Hauer znajdują się po przeciwnych stronach sceny politycznej. Dzieli ich wszystko, ale połączy ten sam cel - odkryć i ujawnić, kto stoi za spiskiem.

na podstawie
Remigiusz Mróz (powieść)
dystrybucja
Polsat
studio
PCP Films sp. z o.o.
tytuł oryg.
Wotum nieufności
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w w Warszawie (Polska).
Zdjęcia do serialu zakończyły się 6 lipca 2022 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Fajnie, ze w Polsce powstał serial z gatunku political fiction. Lepszy czy gorszy do już sprawa drugorzędną - od czegoś trzeba przecież zacząć. Serial na pewno do obejrzenia. Obsada dobra - Kasia Dąbrowska świetny warsztat, pamiętajmy ze zagrać Marszałka Sejmu w polskim serialu to nie lada wyzwanie. Pawlicki, Lichota i...

więcej

Jestem zaskoczona, że serial nie odbiera tak bardzo od książki. Przynajmniej na razie. Jedyny problem mam z aktorami. Moim zdaniem w roli Huberta lepiej wyglądałby Cezary Łukasiewicz a w roli męża Seydy Leszek Lichota. Do roli Mileny dla mnie idealna by była Katarzyna Warnke.

porażka

ocenił(a) serial na 8

ja przepraszam bardzo ale kto obsadził Wichlacz w tym serialu? przeciez jej gra woła o pomstę do nieba - nijaka, drewniana,bezbarwna. Jak na szkolnym przedstawieniu w podstawówce. Ogólnie serial ok.

już innych aktorów w Polsce? Dąbrowska i Mrozowska grały w 'Behawioryście', Pawlicki pojawił się w 'Chyłce'; do tego bardzo przeceniana Wichłacz, której nie wierzę, gdy oglądam ją na ekranie, sztuczna do bólu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones