PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 793
oceny
6,8 10 1 8793
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

dlaczego taki prosty i banalny ?? jakoś nie pasuje mi do całości tego serialu...

ocenił(a) serial na 7
Ludacris

MOŻLIWY SPOJLER! MOŻLIWY SPOJLER!! MOŻLIWY SPOJLER!!!

Dlaczego prosty i banalny?! Jak dla mnie, to jest bardzo dobry. Wszak okazuje się, że Volmowie wcale nie są tacy super, jak to z początku wyglądało. Zabierają ludziom broń i w zasadzie wypędzają z Ameryki Północnej. Według mnie wygląda to tak: Volmowie chcą pokonać Esphenów a później sobie zamieszkać na Ziemi, izolując się jednak od Ziemian.
Hmmm... Może Spielberg zrobi to tak, że Volmowie faktycznie spiorą tyłki Esphenom i sobie tu założą kolonię a potem Ziemianie wraz z rebeliantami Skitersami będą walczyć z Volmami. Eee... nie! To by było chyba zbyt głupie i niepotrzebnie naciągałoby fabułę a sezon nr. 4 ma być ostatnim. Tak więc... Chyba tak nie będzie.

Aczkolwiek ładnie by wyglądało, gdyby Ziemianie w podzięce Volmom pozwolili im zamieszkać na Ziemi. Wszak ich planeta, ponoć też jest doszczętnie zniszczona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones