PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 794
oceny
6,8 10 1 8794
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

odnośnie 1 odcinka 4 sezonu gdzie tom mówił ze szuka dzieci i ann to kto przyjechał zamaskowany na motorze i stał przed popem halem i resztą ? to nie on ? skoro chodził też tak samo zamaskowany?

ocenił(a) serial na 5
Marko81

To był Tom

kamil1735

to czemu się im nie pokazał ze to on? i już by znalazł 1 syna bez sensu troche

ocenił(a) serial na 5
Marko81

bo kosmici go uwięzili i mówił że pracuje nad planem ucieczki wszystkich i zdobywa stamtąd informacje o wrogu

ocenił(a) serial na 8
Marko81

Bo chce stworzyć mit "superbohatera", dać ludziom nadzieję, ideę w którą mogą wierzyć, lidera za którym pójdą, gdy nadejdzie próba masowej ucieczki A za człowiekiem bez twarzy ludzie chętniej pójdą. Poza tym Tom sam to wyjaśnił, on jest "więziony" prze skittersów w tym budynku, gdzie jego sąsiadem jest jego stary kumpel Pułkownik Dan Weaver. Więc musi pozostać incognito.

ocenił(a) serial na 8
Marko81

Poza tym wydaje mi się, że Hal wie, że to jego ojciec. Była taka chwila jakby kiwnął lekko głową i kącikiem ust się uśmiechnął do zamaskowanego Toma.

ocenił(a) serial na 7
kamil1735

No mnie też wydaje się, że to był Mason Alpha :) czyt. Tom.

ocenił(a) serial na 7
Marko81

No ludzie! Przecież Hal i Tom współpracują ze sobą przy planie ucieczki, więc jak Tom może nie wiedzieć, że on tam jest. Przecież było jasno powiedziane, jak chcieli rozwalić ogrodzenie prądem "To pomysł mojego ojca"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones