PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 793
oceny
6,8 10 1 8793
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Czy dalej ten serial nabiera jakiegoś sensu i tempa czy jest to taka sama kupa jak na początku?

zabok7

Myślę że odpowiedz na to pytanie jest kwestią gustu albo tego czego każdy z nas oczekuje od serialu lub chce w nim zobaczyć.
Oglądając pierwsze 3-4 odcinki też miałam takie odczucia jak ty,ale potem zmieniłam zdanie i ciesze się bo pierwsze trzy sezony (mimo zgrzytów które są niestety w każdym serialu) są warte obejrzenia.
Jeżeli dotrwasz do końca S1 co powinno być łatwiejsze z kolejnymi odcinkami myślę że powinieneś dać szansę FS ze względu na S2. Według mnie jest najlepszy z czterech sezonów które jak dotąd wyszły. Historia w nim ukazana jest wciągająca i znacznie lepiej przemyślana niż w jakimkolwiek innym sezonie,poza tym w S2 są wątki które zdecydowanie odróżniają ten serial od wielu innych o podobnych tematykach.
Mimo odczuć na temat sezonu 4 zdecydowanie polecam obejrzenie tego serialu, a w szczególności Sezonu 2.
Spodoba ci się.

drarry55

Dzięki za konkretną odpowiedź. Pozdrawiam :)

zabok7

Po obejrzeniu podziel się wrażeniami,jestem ciekawa czy ciąg dalszy trafi ci do gustu czy jednak nie ; )

zabok7

heheh normalnie jakbyś skopiował ten tekst z moich niektórych postów o inne seriale

ocenił(a) serial na 6
zabok7

Niesamowicie ten serial mierny nie jest ale także zdecydowanie nie wart oglądania aż 4 sezonów. Skończyłem III sezon i skończę czwarty tlko dlatego, że nie lubię urywać oglądania w połowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones