PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 793
oceny
6,8 10 1 8793
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Przykro mi ...

ocenił(a) serial na 3

Zawiodłem sie bardzo na tym filmie. Spodziewałem sie troche wiecej akcji, mniej sztucznego dramatyzmu. To jak połaczenie przegadanego Walking dead oraz Nudnawego Jerycho. Dialogi sa strasznie płytkie, a zachowanie cywilów irytujące ("piorą i szyją" zamiast nie wiem...walczyć, to jest walka o przetrwanie!). Poza tym mam awersje do dzieci w filmach akcji - spowalniają tempo oraz wprowadzają dramatyzm niepotrzebny (w tym przypadku urodziny, deskorolka(?), biegi do powracającego ojca z misji).
Bloodgood - niestety mierna aktorka.
Patton - swietny w roli kapitana. Naprawde pasuje mu ta rola.
Wiec jeszcze raz - przykro mi, ale tylko 3/10.

Anach

to dopiero pilot , a ty już oceniasz serial ??

ocenił(a) serial na 3
cuddy18

Nie powinienem, wiem. Ale pilot pokazuje nam drogę, którą mają zamiar podążyć twórcy i ta droga mi sie nie podoba. Niestety do tej pory nie pomylilem się przy takich "hitach" jak The Event czy Visitors. I oglądania tego serialu też będę odradzał.

Anach

Co do The Event osobiście muszę stwierdzić że serial się z biegiem czasu rozkręcił,i tak jak do 12,może 13 odcinka był dość słaby,tak im bliżej było końca sezonu tym przynajmniej mnie zaczął powoli bardziej wciągać.

Podobnie było z Walking Dead, wiec na Falling Skies ja osobiście nie stawiam jeszcze krzyżyka po obejrzeniu raptem pilotażowego odcinka. Jestem pewien że serial nabierze rumieńców.

tomkow2

A według mnie w przypadku The Walking Dead było zupełnie odwrotnie. Po kapitalnym pilocie w reżyserii Franka Darabonta z każdym kolejnym odcinkiem było tendencja spadkowa. I choć oglądało się dobrze to w porównaniu z pilotem była przepaść. I tak z ciekawości sprawdzę 2 sezon. A Falling Skies jeszcze nie widziałem, czekałem na opinie, ale spotkałem wiele negatywnych i dlatego ciężko się zabrać :D Chociaż za granicą oglądalność bardzo dobra to i tak wszystko okaże się przy pomiarze oglądalności 3 odcinka.

ocenił(a) serial na 3
Anach

niestety pierwsze 1,5h czyli dwa odcinki - totalna porażka. 3 razy wyłączałem w trakcie aż w końcu dotrwałem do końca. Bardzo słaba gra aktorów może za wyjątkiem kapitana. Nie polecam szkoda czasu. Lepiej obejrzeć The Borgias albo np. The Killing oczywiście to inny gatunek.

Anach

"a zachowanie cywilów irytujące ("piorą i szyją" zamiast nie wiem...walczyć, to jest walka o przetrwanie!)"

Głodny, brudny i z dziurawymi portkami długo nie powalczysz ;)

Na razie poznajemy poszczególnych bohaterów, zapewne akcja niedługo zacznie nabierać tempa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones