PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 793
oceny
6,8 10 1 8793
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

ale można by coś obejrzeć ćwicząc. Polecacie Falling skies? jak tu aktorstwo wygląda? czy serial
ma ciekawy scenariusz? :)

ocenił(a) serial na 8
Jane_Mary20

Zależy czego szukasz. Serial ma dość fajne efekty, scenariusz jest podobny do TWD, więc jak wiadomo ludzie chcą przetrwać.
Ja oglądam ten serial, bo lubię takie klimaty, więc jak lubisz sci-fi to zachęcam. Co do aktorstwa, to nie jest tak źle ;)

ocenił(a) serial na 7
Jane_Mary20

Jedynym, co mnie wkurza, jest to, że wszyscy świecą przesadnie wybielonymi zębami, ale to Amerykanie, oni nawet w sytuacji skrajnej, walcząc o przeżycie, muszą nieskazitelnie wyglądać. Poza tym polecam, naprawdę wciąga, są chwile, kiedy można mieć pełno w gaciach, mówiąc dosadnie. Poza tym nieraz zaskakuje.

ocenił(a) serial na 5
bones1995

No tak, bo prawdziwy polak to lubi zolte, krzywe zeby. Jaki kraj takie uzebienie ;)

ocenił(a) serial na 8
bones1995

Przecież oni nie urodzili się w czasach post-apo. Żyli normalnie, zanim przybyli obcy. Nie ma w tym nic dziwnego, że przez kilka lat im się ząbki nie popsuły.

użytkownik usunięty
Jane_Mary20

Serial tylko dla maniaków s-f. Chwilami jest strasznie gówniany. Jeśli nie preferujesz tego typu klimatów, to w ogóle nie podchodź do niego.

ocenił(a) serial na 3
Jane_Mary20

Polecam szczerze jesli to do cwiczen. Bedziesz zupelnie mogla sie skupic na cwiczeniach bo serial nie wymaga uzywania w ogole szarych komorek. Nawet ogladac zbytnio nie musisz , wystarczy ze sie wsluchasz to telenowela o rodzince Masonow. Nie wiem kiedy bones95 mogl miec pelno w gaciach, moze na mysli ze kolejny sezon wyjdzie. Ale nie przejmuj sie tym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones