PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 793
oceny
6,8 10 1 8793
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Długo już się przymierzam do tego serialu i nie wiem, czy zacząć :-) Polecacie? ;-)

ocenił(a) serial na 7
agido16

Zależy co lubisz. Mnie przyciąga wszystko co ma metkę sci-fi. Zaczynam oglądać i decyduję czy akcja jest wciągająca, jaki jest poziom efektów specjalnych, aktorstwa itp. Jak wszystkie (prawie) filmy tego rodzaju ma on swoje braki, niedoróbki, "niemożliwości" w sposobie rozwiązywania problemów, nawet powiedziałabym - idiotyzmy, ale... Mnie się spodobał. Lubię bohaterów i aktorów, którzy ich grają. To kwestia gustu i subiektywna sprawa. Zobacz 3 odcinki 1 serii i będziesz wiedzieć, czy to dla Ciebie czy raczej dać sobie spokój i znaleźć coś innego. Ja nigdy nie biorę pod uwagę tego co ludzie piszą i mówią o danym filmie/serialu - dno, arcydzieło czy coś pomiędzy. Lubię sprawdzać sama :-) i mieć własne zdanie.

narya2

Jak najbardziej polecam! serial zajefajny

narya2

Właśnie kończę 3 odcinek pierwszej serii i chyba odpuszczę. Są seriale ze po pierwszym odcinku jest wow.

ocenił(a) serial na 7
agido16

Mnie osobiscie serial przypadł do gustu. Nie jest to arcydzieło ale fajnie sie ogląda. Ma swoje niedociągniecia ale jaki serial ich nie ma. Ważne że po pracy siadam w fotelu i relaksuje sie oglądając serial.

ocenił(a) serial na 3
agido16

jak masz iq orangutana lub oglądasz wszystko z metka sf to oglądaj lub oglądaj na siłę, inaczej zaoszczędź sobie 50h życia doceniając je w lepszy sposób

ocenił(a) serial na 7
Wolfman_PL

Wow, twój komentarz powalający - człowiek człowiekowi wilkiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones