Serio? 5,5? Nie wiem dlaczego widniał jako horror ale jako kryminał/ thiller ...końcówka rozwala na kawałki.
Pomysł oryginalny, i są naprawdę ciekawe momenty, ale miałem wrażenie, że oglądam jakąś brazylijska telenowele. Poza tym poziom okrucieństwa jest bardzo wysoki, także nie polecam wrażliwym widzom.