PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663465}

Wszystko dla pań

The Paradise
7,2 2 101
ocen
7,2 10 1 2101
Wszystko dla pań
powrót do forum serialu Wszystko dla pań

Nie pamiętam chyba serialu z bardziej irytująca i totalnie bez wyrazu główną bohaterką. Niby ma
jakieś pomysły ale zachowuje się jak 'ciapciak' ma przebłyski zaradności ale na co dzień jest
mdła i nudna. Jej związek z Moreyem jest dla mnie totalną pomyłką. On ją temperuje jak tylko
można a ona dalej w niego zapatrzona. Ogladam serial dla postaci pobocznych a sceny denise -
morey przewijam bo nie mogę tej 'słodyczy' przetrawić

ocenił(a) serial na 7
inkar

Mnie na początku urzekła swoją delikatnością, ale z każdym odcinkiem drażniła bardziej i bardziej. Koniec drugiego sezonu przywitałam niemal z ulgą, że już jej więcej nie zobaczę.

mnulka

Ja wciąż mam zamiar zabrać się za drugi sezon, ale nie ukrywam, że jej postać skutecznie zniechęca mnie do tego. Aż mnie mdli na samą myśl... :/

ocenił(a) serial na 7
ewusekr

Zawsze warto obejrzeć dla innych postaci.:)

inkar

Ja Denise polubiłam, według mnie właśnie miała taka być, z pozoru wycofana i nieśmiała, ale z dużymi pokładami pomysłów. I nie wiem gdzie widziałaś temperowanie jej przez Moraya. On też przez cały czas wodził za nią wzrokiem i szukał kontaktu, więc nie widzę, żeby ona się narzucała, a on ją musiał temperować.

ocenił(a) serial na 3
Camilla3

Serial jest uslany intrygami i slodkoscia. Mam ochote udusic glowne postacie. I don't like it.

inkar

Popieram. Serial oglądałam z przyjemnością, ale nie cierpię głównej pary, a Denise w szczególności. Morey ostatecznie jest do przeżycia. Ona natomiast albo zachowuje się jak przesłodzona, egzaltowana nastolatka (sceny romantyczne są nie do zniesienia), albo robi się na kochającą cały świat anielicę, albo strzela genialnymi pomysłami jak karabin, które na dodatek przeforsowuje nie licząc się z nikim, do tego chyba cierpi na jakiś gruby przerost ego o czym świadczą ostatnie odcinki 2 serii. Taka dziewczyna, której wszystko wychodzi i wydaje jej się, że może mieć i wóz i przewóz. Brak pokory. Sto razy wolę nieco cyniczną, ale wrażliwą Clarę i oczywiście Pauline. Ale postacie drugoplanowe, scenografia i otoczka całkowicie rekompensują to rozczarowanie. Uwielbiam Sama i wątki "z tła". Problemem są dla nie jeszcze niedoróbki w scenariuszu, ale nie będę spoilerować tu (drugi wątek).

inkar

Wiem, że tara wypowiedź, ale...

Polecam 2 sezon. Warto choćby dla sceny, jak Denise wycina Moray'owi liścia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones