serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Wszystko przed nami

2012 - 2013
25m
6,4 2 705
ocen
6,4 10 1 2705
Grupa przyjaciół powraca z Mediolanu do Lublina, gdzie postanawiają założyć firmę "Dobry adres". Zobacz pełny opis
Wszystko przed nami zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Wszystko przed nami
Spot nr 1
nr 1 2012-09-18T14:56:56 https://fwcdn.pl/webv/88/87/28887/337925_1.28887.4.jpg https://fwcdn.pl/video/660072/wszystko_przedn_nami_spot_nr1.iphone.mp4

Serial „Wszystko przed nami” opowiada historię młodych ludzi, którzy - po latach pracy we Włoszech - decydują się na powrót do Polski. Połączeni przyjaźnią i sprawdzeni w trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się w Mediolanie, postanawiają założyć wspólny biznes. Opierają go na lojalności, demokratycznym zarządzaniu i zasadzie, że każdySerial „Wszystko przed nami” opowiada historię młodych ludzi, którzy - po latach pracy we Włoszech - decydują się na powrót do Polski. Połączeni przyjaźnią i sprawdzeni w trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się w Mediolanie, postanawiają założyć wspólny biznes. Opierają go na lojalności, demokratycznym zarządzaniu i zasadzie, że każdy wnosi do niego to, w czym jest najlepszy. W malowniczej kamienicy w centrum Lublina, pod wspólnym szyldem „Dobry Adres” powstają kolejno bar, nowoczesny hostel i kancelaria prawna, a z czasem inne przedsięwzięcia. Większość bohaterów zamieszkuje też w tym samym domu. „Dobry adres” jest to miejsce z przyjazną atmosferą i oryginalnym, niepowtarzalnym stylem. Trudy życia, biurokracja i nieprzychylność wrogów zweryfikują jednak nie raz więzi głównych bohaterów i ich plany na przyszłość...

studio
Artrama (produkcja wykonawcza) / Agencja Filmowa Telewizji Polskiej
tytuł oryg.
Wszystko przed nami
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Warszawie i Lublinie (Polska) oraz Mediolanie (Włochy).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Serial był naprawdę świetny. Pamiętam, gdy z niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki, a tu okazało się, że zakończyli produkcję serialu. No cóż, czasem tak bywa.

To jest świetne!

ocenił(a) serial na 10

Właśnie dobiega końca emisja odcinków powtórkowych na TVP (jutro ostatni - 99), a mi ciągle mało! Serial
na prawdę był fajny. Miłe wątki, 'nowi' aktorzy.. Aż żal, że nie będzie następnych odcinków :/. Bardzo się w to
wkręciłem.. Będę musiał chyba na nowo oglądać od początku.. Jeden z najlepszych polskich seriali...

więcej

Bardzo dobry serial

ocenił(a) serial na 9

Widziałem tylko kilka odcinków, ale uważam że to jeden z najlepszych seriali tego typu jakie powstały, bijący na głowę wszystkie Plebanie, Klany i Na wspólnej.

Działajmy dalej !!! Nie poddawajmy się !!! Proście o pomoc znajomych !!! Rozpowszechniajmy i walczmy o ten fajny serial !!!

www. activism. com /pl_PL / petycja/ wszystko- przed- nami- prosba- o- nowy- sezon- swietnego- serialu- dla- mlodych- ludzi/ 42883

W tym temacie wypisujcie wszystkie oderwane od rzeczywistości wątki, sceny, sytuacje i teksty, a także absurdy. Ponieważ jest to serial Łepkowskiej, wiadomo, że razi głupotą i żenadą, jak wszystkie jej "dzieła".
Nie jest to jednak aż tak słaby serial. Dużą jego zaletą jest że dzieje się w Lublinie, chociaż prawdziwej...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones