Wychowane przez wilki
powrót do forum 1 sezonu

Moja refleksja

ocenił(a) serial na 10

No więc jest to pierwszy mój komentarz na fw i chyba wogole pierwszy na temat Ridleya scota. Zacznę może od samego Ridleya, często widzę komentarze że obcy to już nie obcy oraz że Ridley scot nawalił z Prometeuszem czy też obcym covenant, powiem tak niech ktokolwiek z tych którzy oczerniają mistrza gatunku pokaże mi choć jeden film zbliżony do obcego każdej jego części, nie ma takiego filmu i nigdy już nie będzie to co zrobił Ridley to jest mistrzostwo z każdym jednym odcinkiem, mimo iż nie każdy jest Ridleya scota a wiadomo że można porównać tylko obcego do obcego i do żadnego innego filmu, jest i będzie mistrzem chociażby nakręcił setki obcych itd. Małe porównanie po jakby każda z tej części powstała sama i nie byłoby innej była by fenomenem to jak porównać heros of might and magic 3 do 4 jakby nie było 3 to 4 byłaby hitem pod niebiosa, także Niech Scott robi jak najwięcej filmów tego typu. Ok jeśli chodzi o wilki to tak kobieta cyborg aktorsko zabiła cała resztę mistrzyni i tyle w temacie ruchy mimika twarzy pokazanie emocji w sposób znakomity moim zdaniem tak jak ripley z obcego ona już powinna i chyba pozostanie w takich filmach na zawsze bo w żadnym innym lepiej nie zagra czyli krótko mówiąc ridley ochajtaal ja z gatunkiem, sam serial świetny muzyka rodem z Prometeusza czy obcego covenant, jeśli chodzi o zakończenie to żmija przypomina mi te stworzenia co w Prometeuszu na statku tzw. Stwórców troszkę szkoda że wogole nawiązał do tego bo powinien robić serial na swój sposób a w tym samym czasie tłuc obcego. Mógłbym jeszcze wiele napisać ale wstrzymam się maam tylko nadzieję że powstanie jeszcze wiele filmów spod ręki ridleya. Tak tezymaj mistrzu i pinkol pozerów bo siee nie znają. A jeśli już chcecie popisać o tym kto zepsuł sagi to polecam obejrzeć predatora 1 i 2 albo obcy kontra predator 1i 2 i 3 w obu tytulach tylko pierwsze części były świetne reszta to syf. Ocy nie ma sobie równych chodzi mi o każda jenda część oczywiście są lepsze i gorsze ale wszystkie same w sobie są zajebiste.

ocenił(a) serial na 7
gooniess

Chłopie przy następnej refleksji zadbaj o stylistyke...

ocenił(a) serial na 10
Noizebeat

Ważne jest przesłanie a stylistyka dla mnie nie ma większego znaczenia, szkoda ludzi którzy wychwytując błędy zapominają o sensie.... Wałęsa nie miał żadnej stylistyki a szła za nim cała Polska pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 3
gooniess

Co ty bierzesz jak sie podniecasz takim gownem?!Dajesz 10 serialowi gdzie lezy logika,gra aktorska,dialogi jedynie broni sie zdjeciami.

ocenił(a) serial na 10
aronn

Odpuść dziecko i idź dalej oglądać czarodziejki z księżyca, jak pisałem wcześniej pozerów nigdy dość, to jest moja refleksja i nie musi ci się podobać, mi się podoba i tyle.

ocenił(a) serial na 3
gooniess

Po prostu lykasz te bzdury jak mlody pelikan i jeszcze dajesz az 10(sic).To wlasnie ty mi wygladasz na takiego co oglada czarodziejki w kosmosie.Fakt,ze serial zapowiadal sie bardzo obiecujaco przez trzy pierwsze odcinki ale pozniej to juz bzdura na bzduze konczac na finałe,gdzie malutka zmijka urasta do poteznego weza co lata(nawet jesli by tak mogl rosnac to gdzie kolejne porcje pozywienia do rozrostu,samo uroslo z niczego??Takich bzdurek jest pelno.Ja osobiscie chce o nim jak najszybciej zapomnie ale ty nawet dajac tak duzy kredyt zaufania to i tak mocno przesadzasz ta 10-ka swoja.Jedynie za trzy pierwsze odcinki mozna dac max 7...


Ps.Ukrywasz swoje oceny bo sie ich wstydzisz?

ocenił(a) serial na 8
aronn

to ty jeszcze nie załapałeś, że serial jest oparty na prostym schemacie ? Mamy zagadkę, a dwa epizody dalej rozwiązanie? Zastanawiam się jaki masz cel w produkowaniu tych bezsensownych komentarzy? Nie masz wiedzy z fizyki, historii, biologii nie jesteś w stanie wypocić żadnego konstruktywnego kontrargumentu. Szwendasz się po tym forum z argumentacją na poziomie 5 latka " serial jest be, bo jest be" to jest trochę żałosne. Nie rozumiesz niuansów, nie umiesz stworzyć hipotetycznego rozwiązania problemu więc piszesz co piszesz- bzdury.

ocenił(a) serial na 3
Ezo_Okami

Kolejny co dal az 8 szmirze,ktory ma wiedze obszerna ;D

ocenił(a) serial na 4
Ezo_Okami

Polecam ci w takim razie obejrzenie Dark. Po seansie tego serialu będziesz musiał obniżyć oceny wszystkim innym o jakieś 2 czy 3 punkty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones