Wychowane przez wilki
powrót do forum 2 sezonu

Nowy narkotyk

ocenił(a) serial na 3

Ewidentnie na rynku pojawił się nowy narkotyk. Sezon drugi jest jeszcze bardziej "popolupo" niż pierwszy a po narodzinach lewitującego węgorza sądziłem ,że to niemożliwe. Totalny bajzel. Istnieje ponad 10 tysięcy powodów na spędzenie popołudnia lepiej niż oglądając ten akt chaosu.

BeyondTheMovie

Po twoim opisie można tylki wywnioskować że po prostu nie lubisz SF, a tymbardziej takiego Hard, który jest więcej ukazywany w książkach. Serial jest właśnie mega ciekawy, intrygujący, tajemniczy i oryginalny, a przy tym trzeba pamiętać jeszcze że dzieje się w uniwersum Obcego!

t_michalak

Czekam na dalsze odcinki. Super plenery, świetny scenariusz....inny ,nietuzinkowy jak inne produkcje sf.

ocenił(a) serial na 3
t_michalak

Uwielbiam SF! Według mnie może się dziać nawet w uniwersum Marii Zawadzkiej ale gatunek SF nie powinien eliminować logiki , fizyki itp. Na tą chwilę przypomina to serial Lost, jest jak drink zrobiony z 6 alkoholi i 10 soków. Ja po prostu wolę szklankę z vodką...

BeyondTheMovie

a skąd ty wiesz jakie prawa fizyki obowiązują w innych rejonach wszechświata ? Astronomowie co trochę napotykają na zjawiska ktorych nie sa w stanie wytłumaczyć a ty juz wszystko wiesz Einsteinie

walkirium

Pokolenie "Matura to bzdura" ogląda każdą bzdurę z podziwem . A ten kto czytał s-f wie że nie można pleść głupot , bo jeśli zgubi się science to wychodzi g....;.

ocenił(a) serial na 6
t_michalak

Jak może się dziać w uniwersum Obcego skoro ludzie nie są tam Ateistycznymi albo religijnymi śwrami??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones