PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721213}

Wyluzuj, Scooby-Doo!

Be Cool, Scooby-Doo!
5,2 639
ocen
5,2 10 1 639
Wyluzuj, Scooby-Doo
powrót do forum serialu Wyluzuj, Scooby-Doo!

Nie mam pojęcia czego się nawąchali graficy tego serialu.
A sądząc po nowym wyglądzie sami bohaterowie też chyba nie stronią od dopalaczy.

kpt_Knykiec

Eee tam właśnie najlepsza! Mój syn jest fanem Scoobiego i przez to stałem się nim i ja mimo że za dzieciaka nie przepadałem za tą bajką. Oglądaliśmy chyba wszystko od starych odcinkowych typu Scooby gdzie jesteś czy Scooby Doo Show itp.,przez wszystkie pełnometrażowe poczynając od lat '80 (zresztą pełnometrażowe wciąż wychodzą w starym stylu, jeden nowy w roku), po tę najnowszą Brygadę detektywów. Później wyszło "Wyluzuj..." pierwsze myśli co oni zrobili i jak to w ogóle wygląda. Pierwsze odcinki oglądałem z mieszanymi uczuciami, ale oglądaliśmy dalej, śmiejąc się coraz więcej z każdym kolejnym. Tak się wkręciłem, że niedawno syn włączył jakiś odcinek z serii Scooby i Scrapy i ... nie mogłem tego oglądać. Brak luzu i komediowej zajawki, poważna bajka dla dużych i smutnych dzieci. Dla mnie ta seria wymiata, ale jak ktoś nie daje mu szansy i ocenia po 1 czy dwóch odcinkach to cóż jego wybór.
Dodam że serial się rozkręca z każdym odcinkiem, druga seria jeszcze lepsza niż pierwsza, także... Wyluzuj 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones