PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721213}

Wyluzuj, Scooby-Doo!

Be Cool, Scooby-Doo!
5,2 639
ocen
5,2 10 1 639
Wyluzuj, Scooby-Doo
powrót do forum serialu Wyluzuj, Scooby-Doo!

Ten serial to porażka. Animacja jest okropna, a z postaci zrobiono bandę debili. Najgorsza rzecz z serii Scooby-Doo.

ocenił(a) serial na 7
Chuck123456

a dla mnie nie do końca, to jak odświeżona wersja oryginału, nie jest taki zły, zrobiony w bardziej komediowym stylu, jest wiele więcej gówien gorszych od tej serii, choćby na tropie......jest wiele gorszych kresek z cartoona czy choćby z nicka.

Rrouge

Mi nie przypadł do gustu, ale fakt. Istnieją o wiele gorsze seriale, np. Clarence.

Rrouge

przepraszam ale ja jako wielka fanka nicka jestem przeciw twojej ocenie

Chuck123456

Eee tam właśnie najlepsza! Mój syn jest fanem Scoobiego i przez to stałem się nim i ja mimo że za dzieciaka nie przepadałem za tą bajką. Oglądaliśmy chyba wszystko od starych odcinkowych typu Scooby gdzie jesteś czy Scooby Doo Show itp.,przez wszystkie pełnometrażowe poczynając od lat '80 (zresztą pełnometrażowe wciąż wychodzą w starym stylu, jeden nowy w roku), po tę najnowszą Brygadę detektywów. Później wyszło "Wyluzuj..." pierwsze myśli co oni zrobili i jak to w ogóle wygląda. Pierwsze odcinki oglądałem z mieszanymi uczuciami, ale oglądaliśmy dalej, śmiejąc się coraz więcej z każdym kolejnym. Tak się wkręciłem, że niedawno syn włączył jakiś odcinek z serii Scooby i Scrapy i ... nie mogłem tego oglądać. Brak luzu i komediowej zajawki, poważna bajka dla dużych i smutnych dzieci. Dla mnie ta seria wymiata, ale jak ktoś nie daje mu szansy i ocenia po 1 czy dwóch odcinkach to cóż jego wybór.
Dodam że serial się rozkręca z każdym odcinkiem, druga seria jeszcze lepsza niż pierwsza, także... Wyluzuj

Chuck123456

Eee tam najlepsza! Mój syn jest fanem Scoobiego, przy okazji stałem się nim i ja, bo oglądałem razem z nim(sam za dzieciaka nie specjalnie to lubiłem). Oglądaliśmy wszystkie od najstarszych serialowych po wszystkie pełnometrażowe. Później wyszło "Wyluzuj...:". Pierwsze wrażenia podobne tj. co to ma być i co oni zrobili, jednak oglądaliśmy kolejne odcinki, śmiejąc się co raz więcej z każdym kolejnym. Wkręciłem się tak, że niedawno syn włączył jakiś odcinek z serii Scooby i Scrapy - za chu chu nie mogłem tego oglądać, brak tego luzu i komediowej zajawki, także generalnie.... Wyluzuj :)

ocenił(a) serial na 1
heniek_5

Im nowsze bajki, tym są coraz głupsze (ale są takie które są całkiem niezłe).Najnowsza wersja jest bardzo oklepana i widać, że została zrobiona na siłę i szybko, bo ktoś miał potrzebę by stworzyć coś nowego. Mam 14 lat. Oglądałam Scoobiego z moim bratem od początku.Jak byłam młodsza bardzo lubiłam Brygadę detektywów. A ta najnowsza wersja po prostu ogłupia dzieci....

Chuck123456

Najgorsza powiadasz? Velma 2023: Potrzymaj mi piwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones