PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777142}

Wymiar 404

Dimension 404
5,7 758
ocen
5,7 10 1 758
Wymiar 404
powrót do forum serialu Wymiar 404

Jako dziecko kina lat 80/90tych, uwielbiam Strefę Mroku, Opowieści z krypty, Kto boi się ciemności, Gęsią skórkę, Po tamtej stronie i Potwora z bagien. Dlatego też z ogromną przyjemnością obejrzałam pierwszy sezon D404, wiedząc od razu, że będą tu opary absurdu i kiczu. Czytając wątki na forum pod D404 zastanawiam się czy filmów nie ogląda się już dla przyjemności? Czy na filmwebie są teraz sami krytycy filmowi, którzy oglądają tylko Kusturicę, Malika i ambitne kino wietnamskie? A na resztę mają ból doopy? Mnie ten serial bardzo się podoba, mimo że nie jest to "Czas apokalipsy" ani "Gra o tron", ale dlatego, że przypomniał mi o dzieciństwie i tych wszystkich "strasznych" historiach oglądanych po szkole. Sądzę też, że kino jest tak szerokie, że i na takie produkcje jest zasłużone miejsce. Pozdrowienia.

ocenił(a) serial na 7
akasza85

Nie tylko....mi tez sie podobal....z tych samych powodow

ocenił(a) serial na 7
akasza85

Też się cieszę, że w zakamarkach internetu i HBO jest jeszcze miejsce dla oldschool'owych gików, do których nie trafia Moda na Tron...

_marecki

A ja lubię bardzo i Tron i Wymiar 404 ;)

ocenił(a) serial na 7
Karolinka36

To masz pecha! Kolejny rok czekania ;)

akasza85

Nie tylko Tobie. Czuję się jakbym wsiadł w Wehikuł Czasu:)

akasza85

No to stary mnie też go sprzedałeś muszę zapodać, ja wiem że się już Po tamtej stronie nie wróci ale zawsze trzeba próbować ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones