Jezu, uwielbiałam ich słodko- gorzką reację, zazdrość, kłótnie, rozstania, powroty... Być może dlatego, że ja zawsze dopinguję skomplikowane paringi i związki pełne namiętności i napięcia A wy co sądzicie?
Mam propozycje,napiszcie kogo widzicie w rolach do filmowej adaptacji, może być to pomieszanie wszystkich kultur, wszystkich którzy waszym zdaniem pasują. moje to: Martin-Michael Pitt Swen-Bencio Del toro Luna-Sophie Marcue Maria/Sophie-Franka Potente Brody-Jhon Glass Clair-Scarlett Johansson