PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 531
ocen
7,8 10 1 8531
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

5 sezon

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś, czy jest lub będzie piąty sezon x-men evolution?
Czwarty sezon skończył się jakby zapowiedzią więc...

karlaaaa

jak wpisuję w google sezon 5, to na jakiś anglojęzycznych stronach jest o niej mowa, że niby powstała w 2010r. ale nigdzie nie mogłam znaleźć odcinków:(
boję się jedynie że a)po tylu latach postaci będą narysowane inaczej b)Jean umrze. wiem, że tak było, ale w końcu to serial dla raczej młodszej publiczności i może tego oszczędzą

użytkownik usunięty
hernikowa

Nie wiem czy trwają prace nad kolejnym sezonem, a moim zdaniem powinny. Nie dokończono kilku wątków. A jeśli chodzi o Jean to widać na końcu było jej przemianę w Phoenixa. Po przemianie i wypełnieniu misji, a następnie przeobrażeniu w Dark Phoenixa może umrzeć (jeśli autorzy będą tak chcieli). Nie mniej w innych seriach po tej przemianie powracała do swojej dawnej, ludzkiej formy. Ponadto widać było Nimroda z armią Sentineli. Widać było, że Colossus , Jubilee, Wolfsbane i X-23 dołączyli do dorosłych już X-Menów. Do tego Rouge miała już moc latania i widać było też Gambita. No takie zakończenie powinno zapowiadać prowadzenie prac nad dalszą częścią.

ocenił(a) serial na 8

jest serial wolverine and x-men i tam jest jak by kontynuacja tego co było.

ocenił(a) serial na 9
RudaWiedzma

Wolverine and the X-men nie jest do końca kontynuacją. Np. żaden z x-menów nigdy nie znał Mystique, gdy się pojawiła po raz pierwszy nikt nie wiedział kim ona jest - za to ona sama zwracała się do Logana jakby go znała (oczywiście to się wyjaśniło, bo
[SPOILER] ona i Wolverine pracowali razem w Weapon X, a kiedy mieli "udoskonalić" Mystique, Logan poświęcił się, by mogła odejść - w rezultacie stracił pamięć. wygląda na to, że wtedy byli razem) [/SPOILER]
Także inaczej wyglądał wątek z Angelem - kiedy wspominali przeszłość Cyklopa, wtedy Angel należał do X-menów.
Inaczej wygląda też relacja Jean i Wolverine-a oraz Wolverine-a i Cyklopa.
Dlatego, to nie do końca kontynuacja, a raczej ekranizacja pewnej sagi (która podobno (bo nie czytałem komiksu) też nie została dobrze odwzorowana).
Różnice wynikają z tego, że X-men Ewolucja przystosowało fabułę, by pokazać życie nastoletnich x-menów. Dlatego wątek Jean i Cyclopsa tak długo się rozwijał.
Kreska inna, kwestia przyzwyczajenia, w końcu to robi studio Marvela, a X-men Evolution było Warner Bros.

ocenił(a) serial na 10
Tomaton

Coo?? Warner Bros? No coś Ty. X men Evolution robiło Marvel Studio :) Ukochane Marvel <3

użytkownik usunięty
appleflower

ja 5 sezon evolucji miałem z torrentów i oglądałem go chyba żeby nie skłamać ze 3-4 lata temu - nie mógł być z 2010 raczej

a możesz mi powiedzieć na której stronie odnalazłeś owego torrenta? Na YT są wszystkie 4 sezony, ale nie ma śladu po 5 :(

użytkownik usunięty
Maarit89

aha bo to generalnie nieporozumienie.
sprawa wygląda tak.
x-men evolucja ma 4 SEZONY ale w Polsce (przynajmniej na cartoon network, nie wiem czy potem to w innej stacji się zmieniło, lecz wątpię) puszczano tylko 3.
czwarty sezon dotyczy wydarzeń między porażką Xmen i drużyny Magneta w starciu z apokalipsem pod koniec 3 sezonu a ostateczną batalią o losy ziemi między ponownie X-men wspartych posiłkami pewnymi ze strony "tych złych" a Apokalypsem i jego 4 jeźdźcami (nie chcę spoilerować kim są jeźdźcy i jak ich zdobył).
generalnie 4 sezon to mój ulubiony bo dużo fajnych odcinków tam upchnęli choć oczywiście resztę serii też lubiłem.
aha ostatni w ogóle w serii całej motyw to spojrzenie w przyszłość na losy przedstawionych dotąd mutantów i poniekąd ludzkości (phoenix, sentinele,) - fajny motyw to pokazanie jak niektórzy będą w tej przyszłości wyglądać (a większość kozacko) cały motyw trwa może z minutkę ale jest miłym akcentem....
tak czy inaczej puenta jest taka, ze sezonu 5 nie ma, ale jak ktoś nie widział odcinków nie emitowanych w Polsce niech pobierze czwarty.
sorka za wprowadzenie w błąd parę lat tego nie oglądałem i mi się troszke pomieszało (może dla tego, że inna seria kreskówek x-men miała 5 sezonów chyba^^)

ocenił(a) serial na 10

Najdziwniejszy odcinek moim zdaniem to był ze synem Profesora i tą Daniele - że niby była w śnie, a tak naprawdę istniała.

ocenił(a) serial na 9
appleflower

Ewolucję robiło Warner bros...

zgadza się ale też nie zapominaj o angel. W intro do 5 sezonu widać go wśród głównych bohaterów.

karlaaaa

Ulubiony moj serial z czasow dziecinstwa. Po kilku latach jak sobie o nim przypomnialem tak mnie wzielo, ze w 4 dni obejrzalem 4 serie :D szkoda ze nie ma 5 bo mogliby rozwinac watki wlasnie Phoenixa i innych. A wlasnie... W 4 serii (spoiler) ukazuje sie jednak Mistiq, ktora przezyla, ale w scence ' co bedzie w przyszlosci' gdzie widac jak sie zmienily postacie, jej nie widac, ciekawe czemu ?


ocenił(a) serial na 10
tibek96

Witam i pozdrawiam fana serialu. Mistique nie widać w wizji przyszłości tak samo jak Wolverine'a co może świadczyć o tym, że albo oboje nie żyją albo odłączyli się od swoich grup...

Skandal

możliwe i również witam fana :)

ocenił(a) serial na 10
tibek96

jest jednak serial wolverine and the x men co jest tak jakby kontynuacją tego. może nie całkowicie i postacie są inne, chociaż podobne, ale właśnie podobno to jest jakby kontynuacja :)

SiriusSnape

Nie nie, to nie kontynuacja, bo tam nikt nie slyszal o mistique na poczatku itp. To zupelnie inna historia - niestety ;/

ocenił(a) serial na 10
tibek96

na końcu x men ewolucji jest, że Jean będzie miała tego swpjego feniksa itd, i tak własnie jest na początku wolverine and the x men. i wiele watków jest tak jalby kontynuacją. może rzeczywiście nie dokładnie, ale niektóre wątki jak juz wspomniałem. szkoda jednak, że odcinków jest tak mało ;/ fajna bajka :)

ocenił(a) serial na 8
SiriusSnape

Wolverine and the X-Men to nie kontynuacja Evo ale odpowiada za te seriale mniej więcej ta sama grupa ludzi więc wykorzystali te wątki.

saitek

Słuchajcie będzie 5 sezon x-men ewolucja , patrzyłam na takiej stronie po angielsku ale sobie ją prze tumaczyłam i były tam opisane wszystkie odcinki w sezonie 5
napisał to autor x-menów

ocenił(a) serial na 10
storm123

Masz jakieś źródło? Link czy coś?

pani_sroka

Właśnie masz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones