serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
2000 - 2003
22m
7,8 8 534
oceny
7,8 10 1 8534
Profesor Charles Xavier prowadzi szkołę, dzięki której odmieńcy mogą uczyć się kontrolować swoje nadludzkie zdolności. W tle trwa spór pomiędzy ludźmi a mutantami. Zobacz pełny opis
X-Men: Ewolucja zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

świat

premiera

nagrody

Profesor Charles Xavier prowadzi szkołę, w której mutanci, ludzie mający nadprzyrodzone zdolności, mogą ćwiczyć swoje umiejętności. Jego pierwszymi i najlepszymi wychowankami są: Scott Summers, Jean Grey, Evan Daniels, Kitty Prade i Kurt Wagner. Tworzą oni grupę, zwaną X-Men, walczących z innymi, "złymi" mutantami. Później do X-MenówProfesor Charles Xavier prowadzi szkołę, w której mutanci, ludzie mający nadprzyrodzone zdolności, mogą ćwiczyć swoje umiejętności. Jego pierwszymi i najlepszymi wychowankami są: Scott Summers, Jean Grey, Evan Daniels, Kitty Prade i Kurt Wagner. Tworzą oni grupę, zwaną X-Men, walczących z innymi, "złymi" mutantami. Później do X-Menów dołącza Logan, stary przyjaciel Charlesa Xaviera, zwany Wolverine i Ruda, można powiedzieć "nawrócona" od złych mutantów. X-Meni są zgraną drużyną chociaż przez ich częste sprzeczki czasami dochodzi do bardzo niebezpiecznych sytuacji...

na podstawie
John Byrne (postacie) (komiks) (niewymieniony w czołówce) / Chris Claremont (postacie) (komiks) (niewymieniony w czołówce) ...więcej
studio
Film Roman Productions / Marvel Enterprises
tytuł oryg.
X-Men: Evolution
inne tytuły
X-Men: Children of the Atom (tytuł roboczy) USA
więcej
W odcinku 7 "Turn of the Rogue", Kiedy Scott przybywa do jaskini, ma na rękach rękawiczki, które znikają w kolejnym ujęciu.
W odcinku 12 Grim Reminder, gdy Kitty ucieka przed Wolverinem, można zauważyć, że buty bohaterki na krótki czas zmieniają kolor z fioletowego na żółty.
W odcinku "Mutant Crush" (sezon 1.), gdy Fred rzuca jedzeniem, można zauważyć plamę na jego spodniach, która znika kilka chwil później.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Sezno 4

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko mnie zirytował fakt, że nie wyemitowali w Polsce sezonu czwartego? Jakby robiły im różnice te 9 epizodów. Żenada.

najlepsza ekranizacja X-men

użytkownik usunięty

tak z perspektywy inaczej tego nie mogę ocenić. Oglądałem to jak było w miarę nowe, od tamtej pory minęło kilkanaście lat. Od tamtej pory obejrzałem to jeszcze parę razy w tym dziś skończyłem najnowsze podejście.

W międzyczasie filmowe universum X-men samo siebie zaprzepaściło czerstwymi filmami i już od dawna mnie...

więcej

"X-Men: Ewolucja" to serial animowany emtiowany w latach 2000-2003, którego polscy widzowie znają dzięki platformie Cartoon Network; sam oglądałem i doskonale to pamiętam oraz z ciepłem w serduchu wciąż go dobrze wspominam. Minęły eony eonów czasu, a ja znów zacząłem serial intensywnie oglądać. Właśnie kończę pierwszy...

więcej

Zestarzało się gorzej od Ligi Sprawiedliwych, ale nadal nie jest źle. Sporo odcinków-zapychaczy z życia amerykańskich nastolatków, ale przynajmniej mamy świeże wersje dobrze znanych postaci, genialne aktorstwo głosowe w polskiej wersji (Magneto powinien zawsze mówić tym turbobasowym głosem Jacka Mikołajczaka).
Jedyne,...

więcej

Fajnie było widzieć jak główni bohaterowie dorastają i zmieniają się ich relacje i nastawienie do świata, a zwykłych ludzi podejście do mutantów. No i jeszcze ten klimat wczesnych lat dwutysięcznych. Animacja też fajna, taka pełna szarości i jakby "pylista", bardziej skierowana do dojrzałego widza.

Jest to jeden z...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones