PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 531
ocen
7,8 10 1 8531
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Jak wiadomo w wizji przyszłości Xaviera, jaką można zobaczyć przez kilkadziesiąt sekund pod koniec serialu X men dowiadujemy się, że Jean zostaje połączona z postacią feniksa, Colossus, Anioł i brat Scotta dołączają do X menów, zaś Magneto zostaje przyjacielem Xaviera i X Menów. Członkowie bractwa: Todd, Lance, Wanda, Blob i Quicksilver nie zmieniają się zbytnio prócz wyglądu Todda i Bloba. Ale bardzo ciekawi mnie kogo mógł mieć na myśli Xavier mówiąc że przyjaciele staną się wrogami? (obawiam się, że chodzi o Wolverina bo nie widać go w ostatniej scenie odcinka, kiedy wszyscy X meni stoją koło siebie). Nie widać w wizji też Mystique, Gambita, Szablozębnego i Pyro. Jak myślicie, co mogło się z nimi stać? czy znacie odpowiedzi na moje dwa pytania, chociaż w formie przypuszczeń? proszę podzielcie się nimi ze mną bo jestem świeżo po obejrzeniu wszystkich odcinków i owe pytania mnie bardzo trapią.

ocenił(a) serial na 9
Sebosmen

Akurat brat Scotta dołączył już do X-menów w walce z Apocalypsem ;)

Przyjaciele stający się wrogami to oczywiście Jean-Feniks, na co wskazuje, że tekst i obraz występują w tym samym momencie.

A co do pozostałych pytań, to pewnie sami autorzy nie mieli na nich pomysłów, więc olali temat - należy więc założyć, że wszystko po staremu.

ocenił(a) serial na 8
Sebosmen

Gambit dołączył do X-Menów, w ostatnim grupowym ujęciu stoi obok Rogue, Pyro jest pokazany wśród członków Bractwa (co ciekawe oni sami znajdują się w jakiejś placówce SHIELD). Wolverine natomiast również jest w ostatniej scenie, siedzi obok Xaviera :)

Co do przyjaciół, którzy staną się wrogami nie ma wątpliwości, że chodzi o Jean.

ocenił(a) serial na 9
Sebosmen

Już wszystko zostało chyba wyjaśnione :) Szkoda, że nikt nie podjął się zadania przedłużenia serii, bo końcówka pozostawiła smaczek na kolejne części!

ocenił(a) serial na 10
doliwaq

Fajnie by było gdyby ktoś poszedł po rozum do głowy i zaczął to dalej Ciągnąc . Jakoś się wkręciłem do Tej kreskówki . Kiedyś tylko wałkowałem X Men z Fox Kids z 1992 roku. Jednak mimo to że tamta kreskówka mi się podobała to ta jest jeszcze lepsza. Może dlatego ,że jest Kitty :) Najfajniejsza laska :)

ocenił(a) serial na 9
Dawidos2914

Coś w tym jest, że to ulubiona postać każdego fana X-menów, czy serialowych czy komiksowych.

ocenił(a) serial na 10
doliwaq

Tak to już jest. Miło, że ludziom nie przeszkadza fakt, że Kitty jest Żydówką...

ocenił(a) serial na 9
Skandal

Myślę, że większość tego nawet nie wie, a przynajmniej ci którzy tylko oglądają serial. Ja tego nie wiedziałem, ale nic to nie zmienia przecież.

ocenił(a) serial na 10
doliwaq

Można to zauważyć pod koniec bożonarodzeniowego odcinka, gdy dziewczyna zapala z rodzicami menorę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones